31.12.2020 11:55

Дерибан по-львівськи: Садовий скуповує "опозиційних" депутатів дозволами на незаконну забудову

Дерибан по-львівськи: Садовий скуповує "опозиційних" депутатів дозволами на незаконну забудову
Евгений Стелькин

Втративши повну монополію влади внаслідок обрання нового складу Львівської міської ради, міський голова Андрій Садовий почав скуповувати депутатів з опозиційніх фракцій. В якості розрахунку Садовий уже звикло пропонує дозволи на незаконні забудови.

Відразу дві такі афери Садовий виніс на засідання нелегітимного виконавчого комітету, призначене ним в останній момент на 10.00 год 31 грудня. Йдеться про питання №36 та №38 порядку денного.

Зокрема, питанням №36 планується затвердити містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ “Тібет” та ТзОВ “Львівська інвестиційна компанія” багатоквартирного житлового будинку з вбудованою автостоянкою, громадськими приміщеннями та трансформаторною підстанцією на вул. Кульпарківській, 96.

Тим часом питання № 38 передбачає затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ПрАТ “Львівтурист” зі заскленням лоджій та оздоблення фасадів будівлі готелю “Турист” на вул. Є. Коновальця, 103.

Як стало відомо “Вголосу”, ці питання Садовий збирається протягнути на виконкомі в інтересах кількох депутатів Львівської міської ради.

З огляду на отриману інформацію, Інформаційне агентство “Вголос” починає розслідування для встановлення всіх деталей афери та імен її фігурантів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Садовий раптово призначив засідання виконавчого комітету на останній день 2020 року — 31 грудня. Під час цього засідання чиновники планують також роздерибанити 2,6 га землі у Львові для своїх спонсорів. Йдеться про надання дозволів на забудову багатоповерхівками величезної земельної ділянки у так званому “гетто на Щурата”. Упродовж тривалого часу це незаконне рішення особисто лобіює екснардеп від “Самопомочі” Олег Лаврик в інтересах одного зі спонсорів “Самопомочі” Володимира Хоми. У порядку денному виконавчого комітету ця афера стоїть під номером 35.

До слова, нинішній склад виконавчого комітету є повністю підконтрольним Андрієві Садовому, адже був сформований його більшістю у минулому скликанні Львівської міської ради. Крім того, сьогодні цей виконком є вже нелегітимним, адже повноважень набрало нове скликання ЛМР, яке, згідно з законом, повинне затвердити новий склад відповідного органу. Слід зазначити, що попри готовність і неодноразові пропозиції депутатського корпусу вирішити це питання, міський голова Садовий з ним всіляко затягує.

Источник

Транспортировка грузов на фурах Особенности пластиковых окон для делового офиса Как быстро увеличить депозит Проблема гаджетомании у детей Правила педикюра

Лента новостей