31.05.2021 0:31

Гранітні підвіконня — чи варто замовляти?

Гранітні підвіконня — чи варто замовляти?
Катя Фомина

Шляхетний блиск і спокійні натуральні відтінки натурального граніту найкращим чином вписуються в дизайн інтер'єру практично будь-якого стилю. Рішення купити якісні стільниці або підвіконня з граніту приймають також з практичних міркувань: матеріал має високу міцність і стійкість до пошкоджень, не вимагає складного догляду, служить довгі десятиліття без втрати декоративних якостей. Пропонуємо в каталозі https://granitlviv.com.ua/pidvikonnyky/ ознайомитися с продукцією компанії Білий Ангел.

Плюси і мінуси підвіконь з граніту

Інтер'єр житлових і громадських будівель набуває особливої строгості з домішкою розкоші завдяки пишності гранітних або мармурових поверхонь. Але все ж багато хто бажає розібратися докладніше, які ж є переваги і можливі негативні сторони у кам'яних виробів?

До переваг відносять:

  1. Довговічність — термін служби перевищує 100-150 років.
  2. Практичність — поверхні легко підтримувати в чистоті, не утворюються плями різного походження.
  3. Міцність — навіть при сильних ударах вироби витримують навантаження, зберігаючи цілісність. Не утворюються надломи, відколи й подряпини.
  4. Висока декоративність — різноманіття малюнків, фактур і відтінків дозволяє створювати унікальні поєднання з обробкою інтер'єру. Бездоганна якість полірування додатково підкреслює красу матеріалу.

Мабуть, неможливо уявити собі більш практичний і довговічний матеріал, що володіє такими приголомшливими властивостями, як низьке водопоглинання, несхильність руйнування і неповторна краса.

Що стосується недоліків, до них відносять:

  • Значна маса, що ускладнює процес монтажу: потрібно правильне закріплення, щоб в стіні не утворилися злами під впливом сили тяжіння.
  • Вартість трохи дорожче в порівнянні зі штучними матеріалами. Однак з огляду на тривалий термін служби, вона себе виправдовує.

Запрошуємо переглянути пропозиції Білий Ангел з широким вибором каменю за кольором, марки і походженням: ви знайдете будь-які забарвлення — від чорних, сірих і рожевих до коричневих, білих і бордових. Якщо виникнуть складності, отримаєте консультацію від фахівців по телефону.

Фактурна обробка

Полірування або лощіння:

  • Рівна полірована поверхня яскраво виблискує в променях сонця.
  • Лощіння надає поверхні матову чарівність.

Цей міцний камінь не боїться різких перепадів температури, не вигоряє на сонячному світлі, несприйнятливий до вітру, дощу. Компанія Білий Ангел виготовляє підвіконня з граніту будь-якої форми або розміру, а кваліфіковані менеджери допоможуть замовити і недорого купити виріб потрібної конфігурації.

"Умный" ремешок для часов Как быстро увеличить депозит Выращивание цветной капусты Правила педикюра Стулья для кухни

Лента новостей