16.07.2017 18:10

Хлопця з тату на півобличчя не беруть на роботу: просить про допомогу у соцмережі. ФОТО

Хлопця з тату на півобличчя не беруть на роботу: просить про допомогу у соцмережі. ФОТО
Евгений Стелькин

19-річний Марк Кроп зробив татуювання, коли в минулому році п'яний гнав самогон зі своїм братом у в'язниці в Новій Зеландії.

Він потрапив за ґрати за те, що хотів з ножем пограбувати туриста, намагаючись продати йому підроблений канабіс, пише deadbees.

140717_11

Але тепер, після 2-річної відсидки за збройне пограбування, татуювання вплинуло на перспективи Марка знайти роботу. Зневірений хлопець звернувся по допомогу в Facebook, написавши на сторінці пошуку роботи в Окленді: "Ей, я дуже люблю працювати, але є одна річ, яка не дає мені це зробити, і це татуювання на моєму обличчі".

X0pz4qO

Пригнічений Марк розповідає, що ніхто не хоче давати йому шансу через величезну наколку, хоча хлопець наполягає, що не пов'язаний ні з якими бандами.

140717_12

Він каже: "Один роботодавець сказав мені: «Я б ніколи не найняв тебе з твоїм обличчям, я б навіть ще раз не подивився на тебе». Були інші люди, які просто знизали плечима і сміялися наді мною".

140717_13

Але в Facebook татуювання хлопця було сприйняте позитивніше. Користувачі похвалили Марка за завзятість, висловили пропозиції щодо макіяжу для маскування татуювання, а деякі навіть обіцяли зв'язати його з потенційними роботодавцями.

tatuirovka-na-lice_01

Один з них написав: "Ми всі робимо тупі речі, але я впевнений, ви один із найпрацьовитіших працівників, який коли-небудь може знадобитися роботодавцю!"

А інший додав: "Удачі, брате, сподіваюся, що хтось дасть тобі можливість, добре, що ти виставив себе напоказ!"

Источник

Выращивание цветной капусты Диета для страдающих от диабета Лепнина из гипса "Умный" ремешок для часов Как организовать туристический поход

Лента новостей