16.07.2017 18:10

Хлопця з тату на півобличчя не беруть на роботу: просить про допомогу у соцмережі. ФОТО

Хлопця з тату на півобличчя не беруть на роботу: просить про допомогу у соцмережі. ФОТО
Евгений Стелькин

19-річний Марк Кроп зробив татуювання, коли в минулому році п'яний гнав самогон зі своїм братом у в'язниці в Новій Зеландії.

Він потрапив за ґрати за те, що хотів з ножем пограбувати туриста, намагаючись продати йому підроблений канабіс, пише deadbees.

140717_11

Але тепер, після 2-річної відсидки за збройне пограбування, татуювання вплинуло на перспективи Марка знайти роботу. Зневірений хлопець звернувся по допомогу в Facebook, написавши на сторінці пошуку роботи в Окленді: "Ей, я дуже люблю працювати, але є одна річ, яка не дає мені це зробити, і це татуювання на моєму обличчі".

X0pz4qO

Пригнічений Марк розповідає, що ніхто не хоче давати йому шансу через величезну наколку, хоча хлопець наполягає, що не пов'язаний ні з якими бандами.

140717_12

Він каже: "Один роботодавець сказав мені: «Я б ніколи не найняв тебе з твоїм обличчям, я б навіть ще раз не подивився на тебе». Були інші люди, які просто знизали плечима і сміялися наді мною".

140717_13

Але в Facebook татуювання хлопця було сприйняте позитивніше. Користувачі похвалили Марка за завзятість, висловили пропозиції щодо макіяжу для маскування татуювання, а деякі навіть обіцяли зв'язати його з потенційними роботодавцями.

tatuirovka-na-lice_01

Один з них написав: "Ми всі робимо тупі речі, але я впевнений, ви один із найпрацьовитіших працівників, який коли-небудь може знадобитися роботодавцю!"

А інший додав: "Удачі, брате, сподіваюся, що хтось дасть тобі можливість, добре, що ти виставив себе напоказ!"

Источник

Как организовать туристический поход Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Что такое профнастил? Стулья для кухни Диета для страдающих от диабета

Лента новостей