Криму більше не буде, окупанти готують доленосне рішення

Евгений Стелькин

Окупанти хочуть відмовитися від Криму, точніше від назви півострова

Про це повідомили в мікроблозі «Життя в Резервації» в Twitter.

«Змінювачі історії» Півострів Крим називався «Тавридою» до 20-х років ХХ століття, до створення Кримської совкової соцреспублікі», – йдеться в повідомленні.

«Греки принесли на півострів цивілізацію, і назва була дана грецька – «Таврида», – цитують запропоновані зміни.

За повідомленнями російських ЗМІ, «повернути історичну назву» попросили кримські греки.

«Греки принесли на півострів цивілізацію, і назва була дана грецька. Довгий час півострів називався Тавридою, тому нікого не ображаючи, знаючи, що є такі прецеденти в Росії, як Північна Осетія – Аланія, Якутія (Саха), відповідно Крим теж заслуговує всі підстави історично називатися Республіка Крим – Таврида», – зазначив керівник регіональної національно-культурної автономії греків Іван Шонус.

Як відзначають росЗМІ, Крим називався Тавридою з моменту приєднання до Росії в 1783 році до 20-х років ХХ століття, коли там проголосили Кримську Автономну Соціалістичну Радянську Республіку.

Криму більше не буде, окупанти готують доленосне рішення

Насправді, в 1783 Кримське ханство було анексоване згідно маніфесту Катерини II і проголошено частиною Таврійської області. А в 1917 році на півострові проголосили Кримську народну Республіку, але в 1918 році її захопили більшовики.

«Сучасна назва «Крим» стала широко використовуватися тільки після XIII століття, імовірно за назвою міста «Кирим», яке після захоплення Північного Причорномор’я монголами було резиденцією намісника хана Золотої Орди», – не забули уточнити російські ЗМІ.

Нагадаємо, російські окупанти перетворюють Крим в «зону суцільної мілітаризації», до якої тотально залучають навіть дітей. Про це розповів постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін.

Источник

Лето – 2015. Модные женские часы Самостоятельная установка стиральной машины Новость о пожаре в Мытищи Инструменты для малярных работ Стулья для кухни

Лента новостей