Курс долара здивує усіх до кінця року: що робити зараз

Евгений Стелькин

В Україні зараз відсутні передумови для суттєвих валютних коливань.

Про це у коментарі для Politeka розповів економіст Олександр Охріменко.

«Йде ревальвація. Цілком можливо, що на кінець року побачимо долар по 26 грн. Нині в Україні склалася позитивна ситуація. У деякій мірі, через відсутність Валерії Гонтаревої на посаді голови Нацбанку. Тепер от банки не закривають. Як результат, українці зараз більше міняють долари, ніж скуповують. Суттєвої девальвації не буде. Для цього немає передумов. Усі хто хотів купити долар – купили. Так що маємо всі шанси, цей рік закінчити без валютних коливань та катаклізмів», – пояснив він.

За словами економіста, зараз недоречно накопичувати кошти. Ліпше їх постійно у щось вкладати.

«Сьогодні більшість українців вкладають гроші у товари. Є таке поняття як «втікати від цін». Ціни зростають, тому, якщо ви зараз купите якусь річ, то дійсно можете виграти. Наприклад, вам потрібна пральна машина. Краще купити зараз. На жаль, з часом вона подорожчає», – вважає Охріменко.

Вкладати гроші у валюту економіст не радить. Наголошує, що люди, які купили долар ще рік тому, зараз продавши, виходять у мінус. До того ж ціни зросли.

Источник

Лепнина из гипса Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Выращивание цветной капусты Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Купить новостройку или вторичку?

Лента новостей