04.11.2017 14:19

Наша відповідь Кардашьян: українка покаже світові справжній plus-size

Наша відповідь Кардашьян: українка покаже світові справжній plus-size
Евгений Стелькин

У свої 28 років вона встигла здобути п'ять вищих освіт, набути солідного модельного досвіду та отримати звання лейтенанта у поліції Києва. Українка Вікторія Щєлко вже зовсім скоро відстоюватиме честь країни на Miss Top of the World Plus Size 2017 - конкурсі, який покликаний зруйнувати шаблони подіуму про стандарти у 90/60/90.

Раніше, як згадує Вікторія, вона була стрункою і навіть не знала, що таке зайва вага. Після народження дитини повернути колишні форми не вдавалося, хоча вона відчайдушно намагалася схуднути.

Потім вирішила: сприйматиме себе такою, як є і полюбить своє відображення у дзеркалі, щоб там про неї не казали інші.

Тепер на конкурсі у Сінгапурі Щєлко може показати гідний приклад всім, хто не може побороти власні комплекси. Позуватиме у купальнику, співатиме та змагатиметься у інтелектуальних батлах.

"В рамках програми учасницям необхідно буде, зокрема, англійською мовою розповісти про себе та представити свій талант. Я виконаю пісню "Материнська любов" Миколи Мозгового. Також на учасниць чекає фотосесія та дефіле у народних костюмах. Ми взяли ніжний костюм. Ми веземо з собою справжні українські чоботи, справжній український пишний вінок, плахту", - додала вона.

Источник

Купить новостройку или вторичку? Самостоятельная установка стиральной машины Диета для страдающих от диабета Новость о пожаре в Мытищи "Умный" ремешок для часов

Лента новостей