02.10.2021 14:51

Справжня причина утворення Великого каньйону

Справжня  причина  утворення Великого каньйону
Евгений Стелькин

Багато з нас знають про існування геологічних пам'яток, які виникли в незапам'ятні часи. Одним з таких «чудес світу» по праву вважається Великий Каньйон, розташований в Північній Америці. Існує наукова теорія, яка говорить про те, що цей розлом виник на тілі Землі цілих 70 мільйонів років тому, але при найближчому розгляді, виявляється, що ця аксіома, як вважають багато хто, не має ніякого логічного підгрунтя. На сайті кожен користувач може познайомитися великим каньйоном https://creacenter.org/uk/news/koly-i-iak-sformuvavsia-velykyi-kanion і скласти власну думку про причини появи такого масштабного явища.

Перше, що кидається в очі - невідповідність дат виникнення порід самого каньйону і тих, що знаходяться на плато. Якщо мова йдеться про геологічний розлом, як наслідок масштабних катаклізмів в земній корі то, як могло статися, що сам каньйон виник, як стверджує офіційна наука 70 мільйонів років тому, а плато всього 6 мільйонів років? Виявивши таку невідповідність офіційна наука, згнітивши серце, переглянула власні ж твердження і підігнала вік каньйону до віку порід плато. Так західна сторона каньйону «помолодшала» на цілих 64 мільйони років. На сьогоднішній день, навіть в таборі офіційних вчених, до думки яких звикли прислухатися у всьому світі, є розкол. В одному таборі знаходяться ті, хто твердить по 70 млн, а в іншому - хто стверджує, що каньйон не міг виникнути більше 6 мільйонів років тому.

Сама теорія появи каньйону, яка свідчила, що розлом утворився за рахунок зустрічі розплавленої магми і води річки, сьогодні спростовується самою ж офіційною наукою. Дійсно, який же калиткою повинна була бути річка, щоб охолоджувати сотні і тисячі кубометрів розплавленої магми, що не висохши за пару днів такого протистояння? Крім того, виникає питання, куди ж поділися всі ті уламки порід, що неминуче повинні були утворюватися на місці зустрічі води і магми. Природно припустити, що сліди від породи в каньйоні повинні знаходитися в дельті річки Колорадо. Насправді, виявляється, що там виявлено не більше 4% від того обсягу, що має бути. На Землі є безліч доказів того, що продукти ерозії знаходяться саме в місці закінчення річки. Чому ж з Великим каньйоном цього не сталося і куди все ж поділися мільйони кубометрів порід?

На користь того, що Grand Canyon утворився зовсім недавно говорить і те, що на місці розлому величезної глибини немає ніяких слідів обвалень. Якщо сейсмічна активність була настільки висока, що наверх видавлювалися мільйони тон міцних порід те, як могло так статися, що землетруси припинилися відразу після появи каньйону? Якщо ж розглядати причину виникнення, як катастрофу потоп, то все стає на своє місце.

Инструменты для малярных работ Транспортировка грузов на фурах Самостоятельная установка стиральной машины Как быстро увеличить депозит Как организовать туристический поход

Лента новостей