Не дочекалися ночі: шокуюче весільне фото порвало Інтернет

Не дочекалися ночі: шокуюче весільне фото порвало Інтернет
Евгений Стелькин

Весільне фото голландців, на якому, як видно, виповнюється сексуальний акт між нареченим і нареченою, з величезною швидкістю поширюється по інтернету!

Схоже, що пара, одягнена у весільне вбрання, втекла з вечірки, щоб сховатися на лісовій галявині і віддатися плотським втіхам. Наречений стоїть зі спущеними штанами, а його наречена на колінах перед ним…

Деякі молодята не можуть дочекатися, коли вечірка закінчиться, щоб можна було спокійно повернутися в номер і провести приголомшливу шлюбну ніч. На щастя, вони вже обмінялися весільними клятвами, і були офіційно одружені.

Фотограф Michel Klooster закликає людей: Дайте цим людям мати свою радість!

Проте сцена була абсолютно безневинною, а молодята були зображені в такому вигляді в жарт. Цікаво, що сюжет фотографії був запропонований однієї з матерів молодят!

Фотограф Мішель Клоустер каже: Вони - дуже веселі люди. Хороше весілля, на якому все не повинно було бути занадто формальним. Будь-який, хто вважає, що це образливо, по-моєму, як і раніше живе в 1996 році... Дайте цим людям мати свою радість. Це те, що я бажаю вам. Життя і так досить сумне.

Источник

Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Выращивание цветной капусты Лето – 2015. Модные женские часы Транспортировка грузов на фурах Правила педикюра

Лента новостей