31.10.2016 21:25

Нова пісня "Кварталу-95" викликала хвилю невдоволення у людей

Нова пісня "Кварталу-95" викликала хвилю невдоволення у людей
Евгений Стелькин

Кварталівці розкритикували президента і депутатів Верховної Ради. Запис з піснею опубліковано в Facebook групою "Баба і кіт", передає "Бджола".

"Остання пісня Кварталу", - сказано в описі до відео. Користувачі мережі обурилися такою піснею і написали десятки розгніваних постів під роликом.

"Тобто при Януковичі їм добре жартувалось, а нині скотчем рот заклеїли? Інша справа, якби вони це заспівали українською, але куди ж їм"

"Продовжують втирати, що влада тисне... А коли народ заліплює рот скотчем, то вже треба самим собі зізнатися, що обгидить, схилити голови і піти в забуття тихенько, без зайвого пафосу і показної жертовності"

"Гидке почуття. Такі розумні, аж жуть. Як правду матку рубають. Прям серце завмирає. Збіглося до помсти", - пишуть в мережі.

Однак є ті, хто підтримав артистів та їх творчість.

"А що за істерика знову? що кого образило? Всю пісню прослухав, не вловив, що ж таке патріотам знову не сподобалося",

"Ті хто гноблять тут Квартал, ви що краще жити стали? Квартал як жартував про політиків, так і продовжує, хоч в одному місці правда з екрану телевізора! ", - відзначили прихильники гумористів.

Проблема гаджетомании у детей Купить новостройку или вторичку? Прогулки на водном транспорте Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Как организовать туристический поход

Лента новостей