21.10.2019 11:37

Політолог: «95 квартал» - це важкий тупий предмет в руках його спонсорів

Політолог: «95 квартал» - це важкий тупий предмет в руках його спонсорів
Евгений Стелькин

Спонсори «95 кварталу» використовують популярне телешоу для вирішення власних «питань». Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів політолог Володимир Цибулько.

Коментуючи останній виступ студії «95 квартал», під час якого гумористи заспівали про пожежу у будинку екс-голови НБУ Валерії Гонтаревої, наш співрозмовник називає телешоу «зброєю у руках Коломойського і не тільки».

«Останні 5 років «95 квартал» був важким тупим предметом в руках його спонсорів, і це не новина. Варто згадати виборчу кампанію 2014 року, коли на Ляшка, по суті, був обвалений такий потік абсолютно безсовісної маніпулятивної брехні у вигляді скетчів, що це відібрало у нього кілька відсотків рейтингу, як мінімум», - каже експерт.

«Вже тоді «95 квартал» був зброєю у руках Коломойського, і не лише Коломойського. Ми пригадуємо, на які імена були табу і кого не можна було чіпали», - додає Володимир Цибулько.

Источник

Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Корпоратив на работе: что надеть? Спортивные комплексы для развития детей Экономим на отоплении Выращивание цветной капусты

Лента новостей