СБУ накрила банду наркоторговців, яку курирував брат одного з депутатів. ФОТО

СБУ накрила банду наркоторговців, яку курирував брат одного з депутатів. ФОТО
Евгений Стелькин

Співробітники спецслужби затримали розповсюджувача наркотиків у центрі Мукачева «на гарячому» під час реалізації чергової партії «товару». Спецоперація із затримання інших членів банди відбулася одночасно у місцях їхнього проживання, передає www.mukachevo.net.

Під час обшуків правоохоронці вилучили велику кількість готівки в іноземній та національній валюті (за попередніми підрахунками понад 100 тисяч грн), готові до вживання наркотики (на 150 тис грн за цінами «чорного» ринку), прекурсори, приладдя для зважування та розфасовки (дозування).

Також оперативники СБУ встановили, що до функціонування мережі виготовлення та збуту наркотиків причетний близький родич депутата однієї з місцевих рад області, інформують у СБУ.

Учасники злочинної групи, у тому числі близький родич депутата, затримані. Гроші та наркотики – вилучені. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.

Стулья для кухни Лепнина из гипса Самостоятельная установка стиральной машины Особенности пластиковых окон для делового офиса Что такое профнастил?

Лента новостей