10.10.2017 10:12

Смертельну інфекцію немає чим лікувати, українці безсилі

Евгений Стелькин

Препарату від гепатиту В в Україні бракує – хворі самі зобов’язані його купувати, щоб забезпечити постійне лікування.

Про це пише лікар-інфекціоніст Тетяна Голубовська.

Лікар-інфекціоніст, доктор медичних наук Ольга Голубовська обурена переможними реляціями Міністерства охорони здоров’я України, в яких повідомляють, що завдяки закупівель лікарських препаратів через міжнародні організації вийшло забезпечити хворих повноцінним лікуванням, і при цьому домогтися економії коштів державного бюджету.

“Наближається завершальна декада 2017 року, препаратів від гепатитів в регіонах в повному обсязі бракує. Не рахуючи того, поставки йдуть як попало — на пів-людини, 2 з половиною — півтора землекопа, пам’ятаєте? Правда, деякі представники цього бардаку не було навіть у країні невивчених уроків, тому що на уроки взагалі не ходили… Під кінець 2017 року раптово прибувають позиції за… 2015 рік… Про безпрецедентний вплив на фахівців у регіонах від тих шарлатанів, які засіли в даний момент в МОЗ — окрема тема… Але незважаючи на все вищесказане брехня процвітає — все зробили, все виконали, і ще “заощадили”…”, — написала Тетяна Голубовська на власній сторінці в Facebook.

Як зазначає інфекціоніст, хворі, наслухавшись таких доповідей, штурмують фахівців, “однак це ж нікому не принципово — як людям працювати в таких критеріях, а клієнтам лікуватися”.

У свою чергу, українці в коментарях до запису відзначили, що нічим іншим, як геноцидом таке назвати не можна.

Источник

Спортивные комплексы для развития детей Диета для страдающих от диабета Экономим на отоплении Как быстро увеличить депозит Стулья для кухни

Лента новостей