07.09.2020 13:05

Стало відомо, через що зірвано перемир’я

Стало відомо, через що зірвано перемир’я
Евгений Стелькин

Кандидат політичних наук Ростислав Балабан переконаний, що нещодавній обстріл боївиків – це боязнь наступу України.

Про це він розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Коментуючи обстріли бойовиками ВСУ та смерть і поранення українських військових Ростислав Балабан зазначив, що через страх, протилежна сторона у такий спосіб намагається показати, що саме вона диктує умови.

«Моє бачення - перемир'я, яке відбулося, пов’язане з процесами в Білорусі - спецслужби Росії відволікли туди ресурси, увагу і т.д. Можливо, й дипломатія спрацювала, безумовно, але одна із причин, що це співпало з такими подіями. Відповідно, безумовно, що “ДНР”, “ЛНР” в таких умовах бояться там якихось активних дій з боку України, можливо, навіть наступу. І відповідно, як протилежна сторона демонструє певну силу або такий показник, що вони диктують умови. То це ця акція якраз, що ми диктуємо умови», - пояснює він.

Співрозмовник також відмітив, що нещодавній обстріл не впливає на вибори, оскільки їх ніхто не планує не те що на непідконтрольній території а і там, де, умовно, він ж. Балабан також сказав, що не розуміє причин, чому українська влада це робить.

«Там, де відбувається диктат, точно складно вести переговори, щоб забезпечити мир. Вибори не готувалися, не підготовлені і неможливі. Навіть якби був цей обстріл або не було, вибори не готувалися, тобто просто не має домовленості на цю тему. Більше того, чомусь Україна не проводить вибори і на підконтрольній території, що мені до сьогоднішнього дня не зрозуміло остаточно, чому так відбувається. Хоча попередньо, нагадую, там були вибори, а ми зараз декларуємо, що в нас покращення ситуації, то чому ми ,умовно кажучи, на підконтрольній території не проводимо вибори», - резюмував він.

Источник

Особенности пластиковых окон для делового офиса "Умный" ремешок для часов Новость о пожаре в Мытищи Самостоятельная установка стиральной машины Выращивание цветной капусты

Лента новостей