29.03.2019 23:15

Тимошенко: Я йду в президенти, щоб повернути Україні успішність, а людям – довіру до влади

Тимошенко: Я йду в президенти, щоб повернути Україні успішність, а людям – довіру до влади
Евгений Стелькин

Юлія Тимошенко бачить зміст свого життя в тому, щоб повернути Україні успішність, а людям – довіру до влади.

Про це кандидат у Президенти заявила під час «Інтерв’ю з кандидатом про головне» телеканалу ICTV, повідомляє прес-служба ВО «Батьківщина».

Здійснити задумане, переконана лідер «Батьківщини», зможуть реальні справи, а не порожні гасла на бігбордах.

«Жодна влада в Україні ніколи не служила людям. Було завжди так: для людей – піар, а для себе особисто – офшорні рахунки, відкати тощо. Люди вже як нерв. За свободу, за право щасливо жити ми розраховувались життям українців не одне століття. І зараз розраховуємось – на війні, на революціях і на війні, яку веде проти нас РФ. І коли у відповідь люди бачать жорстоку політику щодо себе, коли вони щороку гірше живуть, влада не можне не втратити довіру. Я йду для того, щоб все змінити», – наголосила політик.

Кандидат у Президенти також зауважила, що багато років вона протистоїть системі, яка не бачить людину, і це треба міняти.

Юлія Тимошенко хоче увійти в історію політиком, який відновив країну та довіру людей до держави.

«Я хочу бути частиною свого народу і частиною сучасного покоління, яке залишить дітям та онукам не руїни, а реально щасливу побудовану країну. Якщо я зможу цього досягнути разом з українською нацією, я буду вважати, що своє життєве завдання виконала», – сказала Голова партії.

На питання ведучих, яким же буде перший указ нового президента Юлії Тимошенко, вона відповіла: «Перший мій указ – про накладання вето на рішення уряду про встановлення незаконної ціни на газ. Є рішення суду, якого я добилася за 3 роки, що ціни незаконно встановлені та необґрунтовані».

Окрім того, повідомила лідер «Батьківщини», за першим указом послідують сотні інших, які в кожній сфері життя людини встановлюють справедливість. Будуть сотні першочергових законів, які розгляне парламент, «адже в президента є конституційне право визначати першочергові закони».

«Перші закони – про врегулювання ринку газу, український газ буде віддано людям, буде встановлена прибутковість газової галузі – 30%. І ціна на газ буде знижена вдвічі, а як наслідок, на тепло та гарячу воду», – зазначила вона.

Юлія Тимошенко переконана, за її президентства Україна буде щасливою.

Источник

Новость о пожаре в Мытищи Спортивные комплексы для развития детей Как быстро увеличить депозит "Умный" ремешок для часов Лето – 2015. Модные женские часы

Лента новостей