ТОП-7 найжорсткіших помилок у сексі

ТОП-7 найжорсткіших помилок у сексі
Евгений Стелькин

Навіть у пар, що згорають від пристрасті один до одного, можуть бути проблеми в ліжку.

Вони не завжди явні, вони не обов'язково укладаються в рамки «отримав - не отримав оргазм», пише Бджола.

Однак невдоволення партнером рано чи пізно дасть про себе знати - зниженням бажання.

Можна, звичайно, слідувати порадам іменитих сексологів (Ава Каделл, Ширлі Зусман та інших фахівців) і викладати всю правду про своє невдоволення. Однак далеко не завжди це допомагає. Люди різні, хтось може не терпіти критику або почати мучитися почуттям провини, когось закиди взагалі охолодять.

Більшість сексуальних розбіжностей можна віднести до семи видів помилок, які заважають партнерам повністю віддатися насолоді один одним. Всі ці проблеми цілком вирішувані. Деякі досить визначити, щоб більше таке не повторювалося.

Помилка 1. Багато чи мало слів

Вухами люблять не тільки жінки. Багато чоловіків не розуміють, чого від них хоче партнерка, яка в ліжку мовчить. Здогадуватися про все по ледь помітним змінам пози, прислухатися до чужого дихання - все це може заважати задоволенню і навіть втомити.

Так що, перше правило сексу - показувати, що відчуваєш. Однак все має йти від серця, не можна робити це навмисно.

Якщо для чоловіка жіночі слова та інші звуки служать барометром, який визначає «погоду», то для жінок ніжності, вимовлені вголос, служать свого роду воротами в рай. Як з'ясували американські сексологи, жінкам потрібні приємні слова в ліжку для того, щоб розслабитися. Запевнити партнерку, як багато вона значить, наскільки вона кохана або красива - деколи це допомагає їй стати більш розкутою.

По-різному ставляться психологи до гумору в ліжку. З одного боку, хороший жарт здатний навіть зблизити. Але зазвичай це характерно для пар, які давно разом.

Але є й інша думка - що сміх може напружити, або взагалі відвернути від приємного заняття. У підсумку замість інтиму буде тільки дружний регіт. Втім, теж приємно...

Нарешті, кількість слів, вимовлених в ліжку, також має значення. Виливати ушатом на голову коханій людині непристойності доречно при її відповідному настрої. Інакше це може суттєво зашкодити, особливо, якщо ви не дуже багато часу разом.

Але і віддавати коханій короткі накази на кшталт «Ляж!», «Перевернися!» може бути великою помилкою навіть для пар, які давно разом. Якщо у вас спеціально не встановлені правила для таких наказів, які влаштовують обох, то весь цей «формалізм» здатний поступово знищити бажання.

Помилка 2. Весь світ театр

І чоловіки і жінки хочуть виглядати в очах коханих розкутими, вмілими і пристрасними. Та так сильно стараються, що іноді навіть занадто. Театральність в ліжку доречна, якщо вона підтримується обома і сприймається майже серйозно. Наприклад, коли вам захочеться пограти в «вовка і овечку» або обставити все в кращих традиціях романів - зі свічками, шампанським і червоними шовковими простирадлами. Однак не можна перегравати. Наш мозок і серце легко розпізнають фальш, навіть якщо немає бажання зізнатися в цьому самому собі. В результаті задоволення від сексу буде вже зіпсовано.

Не тільки «театральна» пристрасть, але й антураж можуть збити з пантелику і нашкодити інтиму. Наприклад, пари, колекціонують оргазми у найнесподіваніших умовах (у ліфті, в електричці, на даху тощо), можуть втомлюватися від цього і знаходити нове містечко для утіх майже за інерцією... А потім переживати, куди ж зникло відчуття свободи та екзотики?

Банально, але навіть яскраве світло в кімнаті здатне дратувати і відволікати від приємних відчуттів. Хоча б тому, що напружує м'язи очей. Задоволення легко перейде в роздратування, якщо доведеться жмуритися через те, що лампа б’є прямо в очі.

Помилка 3. Ти на північ, я на південь

Ця причина майже фізіологічна: у кожної людини свої індивідуальні ритми у всьому. У тому числі в задоволенні. Один поспішає, іншому треба повільніше. Але якщо мова не йде про «скоростріла», а тільки про те, що можна було б трохи і «пригальмувати», то ритм легко налагодити.

Багато жінок люблять швидкий жорсткий секс. Просто його треба «подати під потрібним соусом»: завести, сказати потрібні слова, порушити своєю владністю.

В інших випадках можна знайти загальний ритм за допомогою «керма». Його роль може дістатися, наприклад, сідницям або плечам, губам або язику. Якщо дівчина покладе руки на сідниці партнера, то «зловити» ритм буде нескладно - вона сама мимоволі налаштує на потрібну швидкість. Інтенсивність поцілунку також може продемонструвати, який темп хоче задати партнер. Налаштувалися на одну хвилю - і насолоду гарантовано!

Помилка 4. Слон і Моська

Причому необов'язково, що чоловік буде більше і важче жінки. Частенько буває навпаки. Головне, трошки враховувати цей фактор. Звичайно, весь час шепотіти в ліжку «Відпусти мене, я така важка!» напевно не варто. Тим не менш, іноді коханий або кохана можуть переривчасто дихати не від пристрасті, а від того, що їм просто повітря не вистачає...

Помилка 5. Брати-акробати

Хай живе різноманітність і нововведення в сексі! Головне, не зламати і не вивихнути собі нічого у процесі. Якщо ви дивилися гучне кіно «Секс-відео», то, напевно, розумієте, що той фокус із стрибком краще не повторювати. Не дивилися? Головна героїня, втілюючи позу з «Кама Сутри», намагалася з розбігу заскочити на... загалом, на чоловіка. З третьої спроби їй вдалося. Як вони обидва пережили перші дві - залишилося за кадром.

Помилка 6. Такі різні «відтінки сірого»

Деякі пари практикують БДСМ-ігри постійно, інші - тільки «балуються». Тим, хто після прочитання кількох популярних нині романів про домінування і підпорядкування захоче все це повторити, треба спочатку поцікавитися думкою партнера. Агресія в ліжку може бути сприйнята неправильно, а на початку відносин - налякати і відштовхнути.

Причому від статі це не залежить. Дівчина, що вимагає екзотики на першому інтимному побаченні, може створити у партнера комплекс неповноцінності.

Але якщо вам обом це до душі, навіть тоді ваші уявлення про жорсткий секс можуть не збігатися. Приміром, багато пані не в захваті від того, що їм люто мнуть груди, кусають соски і ставлять засоси на видних місцях...

Помилка 7. Очі в очі

Всі намагаються якось спостерігати за реакцією на свої дії. Але це не те ж саме, що постійно «тримати» партнера поглядом. В одних випадках - зазвичай при традиційному злитті, це заводить. В інших - скажімо, може і напружувати. Особливо якщо очі провідного партнера в той момент прямолінійні, тверезі і в них так і світиться питання «Ти скоро?».

Як резюмує в своїх інтерв'ю Ширлі Зусман, головне в сексі - досягти гармонії. Що неможливо зробити без довіри. Вона, в свою чергу, допоможе відкритися душею і тілом, а також дозволить без сорому озвучити свої претензії і бажання.

Источник

Инструменты для малярных работ Прогулки на водном транспорте Как организовать туристический поход Как быстро увеличить депозит Спортивные комплексы для развития детей

Лента новостей