У ЗСУ заявили, що карабахського сценарію на Донбасі не буде

У ЗСУ заявили, що карабахського сценарію на Донбасі не буде
Евгений Стелькин

Інформація про те, що Збройні сили України готуються до карабахського сценарію на Донбасі – російський фейк. Про це в ефірі телеканалу "Дом" завила головний спеціаліст Управління стратегічних комунікацій Апарату головнокомандувача Збройних сил України Людмила Долгоновська, передає УНН.

“Такий сценарій точно не планується і не буде здійснюватися Збройними силами щодо окупованих територій Донецької і Луганської областей. Це факт”, — заявила вона.

Долгоновська також розповіла, звідки з’явилася ця інформація.

“Якщо ми простежимо ланцюжок, як ця інформація з’являлася і ким розганялася в інформаційному полі, то ми прийдемо до імені російського пропагандиста Семена Пегова. Він першим заявив про це, і від нього пішла перша хвиля, яка з листопада до сьогоднішнього дня активно використовується російськими пропагандистами для того, щоб сіяти страх серед жителів окупованих територій. Із нас роблять образ ворога для того, щоб підживлювати ненависницькі настрої, якими харчується російська пропаганда в Україні”, — додала представник ЗСУ.

Источник

Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Спортивные комплексы для развития детей Стулья для кухни Экономим на отоплении Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона

Лента новостей