Вісім тривожних ознак того, що вам зраджують

Евгений Стелькин

Звичайно, ми не говоримо про те, що, якщо ви помітили один з цих пунктів у своїх відносинах, потрібно відразу підозрювати найгірше, але придивитися все ж варто, якщо всі ці тривожні дзвіночки мають місце бути.

Ми сподіваємося, що всі підозри будуть безпідставні, але зайвими такі знання точно не будуть.

Ваш партнер раптово змінив щось у своїй зовнішності

Якщо ваш партнер навідріз відмовлявся змінювати зачіску або стиль одягу, а тут ні з того ні з сього він записався на фітнес, купив купу нових речей і, взагалі, тепер без марафету не виходить на вулицю, це привід задуматися: а для кого все це?

Різка зміна манери спілкування і поведінки

Можна трохи насторожитися, якщо ваш партнер раніше був сиднем, а тепер став вести світський спосіб життя і в його лексиконі з'явилися нові слова, яких ви раніше ніколи не помічали. А раптом він або вона просто перейняли манеру того співрозмовника, з яким стали проводити більше часу, ніж з вами?

У партнера несподівано з'явилося багато друзів, з якими він проводить вільний час

Якщо раніше ваш партнер особливою ​​товариськістю не відрізнявся або всіх його друзів ви знаєте єдиного, а тут несподівано з'явилося багато друзів, з якими він (вона) став проводити багато часу, то це привід поговорити з ним по душам. Запропонуйте сходити куди-небудь разом з його (її) новою компанією, і його (її) реакція вам розповість багато.

Партнер став наводити ідеальний порядок в автомобілі

Дуже підозрілим може бути той факт, що раніше автомобіль вашої другої половинки походив на звалище, а зараз сяє чистотою. Може, це він для когось так намагається або замітає сліди? Будемо сподіватися, що це просто раптово наступив напад чистоти.

Ваш партнер став дуже дратівливим і незадоволеним вашою поведінкою

Якщо на таку поведінку немає об'єктивної причини з вашого боку (ви ставитеся до нього так само, як і раніше), то варто поговорити по душам. Може, агресія викликана почуттям провини? А дрібні і не дуже причіпки в вашу сторону покликані хоч якось виправдати непорядний вчинок.

Партнер став уникати візуального контакту з вами

Швидше за все, якщо ваша половинка перестала дивитися вам в очі і всіляко ухиляється від контакту, це може говорити про те, що людина відчуває почуття провини і боїться викриття. Краще поговорити відверто і дізнатися, що є джерелом такої дивної поведінки.

Партнер не хоче проявляти свої почуття в громадських місцях

Звичайно, тут не йдеться про те, якщо ви трохи перебирає зі своїми знаками уваги. Але якщо прості обійми і прогулянки «рука в руку» стали викликати у людини різке відторгнення, то це тривожний сигнал. Так поводяться ті люди, які бояться, що їх побачать, або різко охололи до вас. Особливо все це дивно виглядає, якщо вдома партнер не соромиться обніматися і цілуватися.

Раптові подарунки та інші прояви турботи про вас

Приємно, коли нам дарують квіти, подарунки і, взагалі, всіляко виявляють про нас турботу і увагу. Дивним це може виглядати в тому випадку, якщо до цього ви не бачили всі перераховані вище прояви. Раптом таким чином людина хоче загладити відчуття провини?

Источник

Правила педикюра Спортивные комплексы для развития детей Лепнина из гипса Диета для страдающих от диабета Лето – 2015. Модные женские часы

Лента новостей