19.01.2019 9:58

Як налаштувати 1С 8.3?

Як налаштувати 1С 8.3?
Евгений Стелькин

Якщо Ви щойно придбали програмний продукт 1С 8.3, у Вас одразу ж виникне запитання, як встановити та провести налаштування 1С? «Коробка» без впровадження абсолютно марна, та й доробка 1С:Підприємства часто буває зайвою.

Умовно налаштування та впровадження програми 1С можна розділити на декілька кроків.

1 етап — Встановлення та первинне заповнення 1С

На першому кроці відбувається:

  • Встановлення 1С з «коробки». Може бути як на MS SQL сервер, так і в файловому режимі.

  • Налаштування 1С:Підприємство 8.3 з нуля в мережі або ж у режимі одного користувача.

  • Відбувається технічна адаптація майбутньої бази даних.

  • Встановлюється система захисту 1С та ключі.

2 етап — Заповнення класифікаторів

Проводиться початкове заповнення даних: заносяться організації, курси валют, класифікатори. Налаштовується автоматичне завантаження класифікаторів, курсів валют та іншої інформації з серверів. Заповнюється облікова політика організацій.

3 етап — Адаптація 1С до обліку

Кожне підприємство має свої особливості ведення обліку й свою специфіку бізнесу, відповідно типове рішення 1С не може одразу задовольнити всі потреби. Тому будь-яка конфігурація 1С потребує адаптації до ведення обліку. Цей крок має на увазі виявлення потреб підприємства та налаштування обліку під них обліку. На цьому кроці відбуваються доопрацювання стандартного функціонала 1С та розробка свого. Розробляються всі необхідні звіти та обробки. Відбувається інтеграція та обмін даних між базами даних.

4 етап — Навчання користувачів

Дуже важливий пункт: не отримавши знання про програму, ви ніколи не зможете використовувати її можливості на 100%. Ніяке професійне налаштування 1С не врятує від ненавченого користувача. Крім того, недосвідчений користувач може зробити й гірше — допустити помилки. Виправити помилки завжди складніше, краще зробити правильно відразу.

5 етап — Перенесення залишків і довідників в нову 1С

Залишки та довідники можна ввести в систему вручну (наприклад, за допомогою налаштувань документа в 1С «Введення початкових залишків»). Але найчастіше обсяг даних в старих системах дуже великий, і вручну зробити це дуже важко. Тим більше що залишки повинні бути перенесені «копійка в копійку». Старі дані можуть бути завантажені як з аналогічної 1С програми, так і з інших систем (наприклад: SAP, Axapta, Парус, Галактика).

6 етап — Додавання користувачів, встановлення та налаштування їх прав

Після того як все готово, необхідно додати всіх користувачів в 1С і налаштувати їх права. На цій стадії фахівець дуже багато контактує з керівником проекту з боку замовника, тому що тільки йому відомо, які саме права необхідно надавати користувачам.

7 етап — Введення в експлуатацію

Зазвичай на цьому завершальному етапі виправляються неточності, і проходять консультації щодо деяких навчальних моментів. Введення в експлуатацію може тривати до півроку, і можливі також доопрацювання системи.

Довірте налаштування 1С фахівцям

Правильне впровадження та налаштування 1С істотно дозволяє скоротити час і якість впровадження.Тому наполегливо рекомендуємо звертатися до справжніх професіоналів своєї справи, серед яких консалтингові фірми Львів, Київ, Харків та ін. Їх досвід і знання допоможуть вам створити автоматизовану облікову систему, що зробить ваш бізнес більш успішним.

Самостоятельная установка стиральной машины Проблема гаджетомании у детей Транспортировка грузов на фурах Диета для страдающих от диабета Особенности пластиковых окон для делового офиса

Лента новостей