08.07.2015 9:47

Російські виробники втратили $1 млрд через бойкотування українцями товарів з РФ

Російські виробники втратили $1 млрд через бойкотування українцями товарів з РФ
Евгений Стелькин

За минулий рік через бойкотування українцями товарів, що виготовляються в Російській Федерації, виробники втратили $1 млрд.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході марафону "Україна понад усе" заявив директор української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Він розповів, що російські компанії, а також міжнародні компанії, які виробляють продукцію в РФ, зокрема, міжнародні великі корпорації, понесли збитки розміром в $1 млрд через бойкотування українських громадян.

"За минулий рік, за нашими даними, вони не дорахувалися $1 млрд. Тобто це російські компанії і міжнародні компанії, які виробляли свою продукцію в Російській Федерації. Це те падіння, яке відбулося за один рік, коли українці не купували товарів з Російської Федерації."

Крім того експерт прогнозує, що в 2015 році ця цифра збільшиться ще на $1 млрд: "За результатами цього року ми розраховуємо отримати до $2 млрд, у першу чергу – за рахунок того, що міжнародні компанії, що виробляють товари в Російській Федерації, переводять виробництво своєї продукції на європейські заводи".

Выращивание цветной капусты Правила педикюра Новость о пожаре в Мытищи Как быстро увеличить депозит Стулья для кухни

Лента новостей