Відтепер Депардьє в Україну – зась

Відтепер Депардьє в Україну – зась
Евгений Стелькин

Французькі ЗМІ повідомляють, що популярний колись у Франції актор та прихильник Путіна Жерар Депардьє потрапив до «чорного списку» Міністерства культури України і тепер є персоною нон ґрата в країні.

«Французький актор Жерар Депардьє був включений до «чорного списку» України. Міністерство культури України вважає, що він є «загрозою національній безпеці», – пише Оuest-France.

Повідомляється, що Депардьє опинився у списку небажаних в Україні персон, до якого увійшли 600 діячів культури «з усього світу» – їм заборонено не лише відвідувати країну, а й транслювати фільми за їхньої участі.

«Список буде опубліковано 3 серпня», – йдеться у публікаціх. У виданні припускають, що таку кару Депардьє «заслужив» через свою прихильність до Путіна та висловлювання про Україну. Зокрема, згадується виступ актора під час кінофестивалю в Латвії, де він заявив, що «любить Росію та Україну, яка є частиною Росії».

Зазначимо, що під час цьогорічного міжнародного кінофестивалю у Каннах Депардьє зізнався у своїй любові до Росії та України, хоча вже не згадував, що Україна є частиною РФ.

За даними Оuest-France, до «чорного списку» також включені сербський режисер Емір Кустуріца, американські кінематографісти Олівер Стоун і Стівен Сігал та російські актори.

Нагадаємо, у 2013 році Депардьє вирішив залишити Францію і прийняв російське громадянство, а згодом назвав Росію «великою демократією».

Самостоятельная установка стиральной машины Правила педикюра Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Проблема гаджетомании у детей Лето – 2015. Модные женские часы

Лента новостей