22.01.2021 12:35

Депутат розповів, без чого Україна не буде соборною та неподільною

Депутат розповів, без чого Україна не буде соборною та неподільною
Евгений Стелькин

Ігор Мірошниченко переконаний, що українці будуть єдиними, якщо будуть об'єднуватися довкола вічних цінностей.

Про це депутат ВО «Свобода» розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Відповідаючи на питання, наскільки українці сьогодні можуть стверджувати, що наша держава є дійсно неподільною, Мірошниченко зазначив, що ми вже не такі єдині, як на початку війни з РФ і пояснив, від чого це залежить.

«Я думаю, що ми зараз, на жаль, не такі єдині, як були на початку 2014-го року, коли нас спільна біда об'єднала. І навіть для тих людей, для яких не було очевидно, що Росія є ворогом, ця очевидність стала реальністю, і всі об'єдналися навколо територіальної цілісності України, армії, тих цінностей, без яких держави немає. Сьогодні завдяки в тому числі українській армії, багато людей почуваються комфортно у своїх домівках і під впливом російської пропаганди знову вважають, що Україні, її суверенітету і соборності нічого не загрожує. Насправді соборність завжди під загрозою. Хочу нагадати, що сьогодні ми святкуємо річницю тих подій, внаслідок яких Україна отримала, але не змогла утримати найбільші етнічні території за площею, які ми коли-небудь мали - це понад мільйон квадратних кілометрів», - каже політик.

Він також назвав головну умову, за якої українці будуть єдиними.

«Коли нам російські пропагандисти розповідають, що нам хтось подарував Крим і хтось приєднав Галичину, то я завжди висловлюю цей аргумент, бо він красномовний, бо, на жаль, втративши державність, ми потім отримали територію України, яку вже в світі визнали повторно в 1991 році. Тому треба пам'ятати, що українці будуть єдиними, якщо вони будуть об'єднуватися довкола вічних цінностей, які визначають нашу соборність і державність. Це, безперечно, наша мова, наші духовність, культура, віра — такі вічні цінності, які неможливо розміняти на хліб, ковбасу, добробут. Без них немає державності, немає країни, немає нації. Можна завжди будь де, маючи голову на плечах, заробити собі статки, але ти ніколи не будеш почуватися в гармонії вдома без того, що не можна купити за гроші — духовності, х і тих цінностей, про які я сказав», - резюмував Мірошниченко.

Источник

Как быстро увеличить депозит Лето – 2015. Модные женские часы Особенности пластиковых окон для делового офиса Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Прогулки на водном транспорте

Лента новостей