05.01.2021 15:35

Експерт розповів, яким «гвинтиком» системи була Супрун

Експерт розповів, яким «гвинтиком» системи була Супрун
Евгений Стелькин

Володимир Чемерис вважає, що Уляна Супрун полишає Україну, адже через її токсичність влада не дасть їй високої посади.

Про це український громадський і політичний діяч розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Коментуючи новину про те, що Супрун має намір полишити Україну, Чемерис порівняв її із зірками шоубізу, які все ніяк не залишать сцену і зазначив, що навряд чи її остаточне рішення.

«Я не думаю, що це остаточне рішення Уляни Супрун. Знаєте, як актори, вони оголошують, що вони йдуть зі сцени, але проводять ще масу концертів на цій хвилі. Але, з іншого боку, очевидно, що її остання книжка, останні пости вже викликають дуже велику, м'яко кажучи, критику з боку українців. І я думаю, що для неї в цій країні, де люди називають її Доктор смерть, їй психологічно некомфортно», - пояснює він.

Співрозмовник також пояснив, чому Супрун стало некомфортно жити в Україні.

«Вона була в.о. міністра, але тепер, попри те, що вже нова влада Зеленського декларує, що всупереч тому, що наша система охорони здоров'я завдяки оптимізації і реформуванню Супрун виявилася просто не готовою до таких викликів, як коронавірус, вони продовжуватимуть цю медреформу. Але, очевидно, що через токсичністьі Супрун її не кличуть на якісь високі посади», - сказав він.

Не оминув експерт й питання Стерненка, на захист якого виступила Уляна Супрун.

«Не вона ж головна захисниця. У нас тут виросла ціла купа тих, кого називають ультраправі захисники, які не звертають увагу на те, що журналістів саджають до тюрми, вбивають і т.д., вони взялися захищати очевидного вбивцю. І я думаю, що тут не Супрун головний захисник Стерненка, а вже цілий блок лібералів, чи як їх у нас називають “соросят”, і відвертих нацистів. Я думаю, що тут ниточки йдуть до посольства США, до суб'єктів зовнішнього управління Україною, і саме це є головний захист Стерненка, а Супрун була одним з гвинтиків», - резюмував Чемерис.

Источник

Правила педикюра Как организовать туристический поход Стулья для кухни Транспортировка грузов на фурах Выращивание цветной капусты

Лента новостей