26.11.2017 16:20

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на грудень 2017

Евгений Стелькин

Гороскоп для Овнів

З початку місяця і приблизно до 20 грудня всі Овни (кожен свого часу) зможуть відчути на собі позитивний вплив одразу двух планет – Сонця і Венери. Це дасть вам можливість успішно закінчити справи напередодні новорічних свят і придбати близьким і собі хороші подарунки, які всіх по-справжньому порадують.

Також ці аспекти посприяють вдалому вибору вбрання і зачіски, святкового оздоблення житла і новорічної ялинки – взагалі, всьому, що відноситься до краси.

Однак остання декада грудня буде відзначена негативним для Овнів з’єднанням планет. Особливо сильно це вплине на народжених у першій половині знаку: березні – на початку квітня. Постарайтеся не йти на поводку у своїх забаганок, не порушувати закони, не сперечатися зі старшими за віком або за званням.

Крім того, у житті можуть мати місце різні неординарні і несподівані ситуації. У грудні це стосується, перш за все, Овнів, які народилися у першій половині квітня.

Гороскоп для Тельців

Грудень буде тримати Тельців у певній напрузі. На щастя, вже довгий час всі недоброзичливі планети не мають з вашим знаком негативних аспектів, тому загальний фон життя залишиться у цілому сприятливим.

Але приватні, повсякденні справи йтимуть не дуже гладко і не завжди успішно. Опозиції Марса і Юпітера приведуть до додаткових непорозумінь і навантажень, а також можуть спровокувати конфлікти, тому постарайтеся не гарячкувати і зважати на думку інших людей.

Передноворічні дні стануть особливо насиченими для Тельців, і не тільки тому, що всім буде необхідно готуватися до свят.

З’єднання відразу декількох планет в цей час створить аспект з вашим знаком, який найбільш сильно торкнеться тих, хто народився у квітні і на початку травня. З’єднання це дуже суперечливе, але все ж ви можете розраховувати на його позитивний вплив за умови високої самодисципліни і розумного розподілу матеріальних засобів, що особливо доречно в передсвяткові дні. Тоді успіх у справах, в роботі і соціальної самореалізації буде гарантовано.

Гороскоп для Близнюків

Венера весь місяць у різний час буде підштовхувати Близнюків до необдуманих покупок і не дуже розумних придбань.

Також можливі невдачі у виборі нарядів і прикрас, тертя у відносинах з коханими.

Внесе свою лепту в грудневе протистояння і Меркурій.

Він в цей час буде ретроградним і піде назад, перебуваючи в опозиції до Близнюкам, що додасть у ваше життя деякий сумбур, нерозуміння з оточуючими, раптові поломки й інші проблеми з технікою, перешкоди в поїздках і подорожах.

Постарайтеся звести до мінімуму будь-які дії, пов’язані з контактами, переміщеннями, засобами зв’язку, а також не підписуйте важливих контрактів.

Гороскоп для Раків

Раки у грудні продовжують перебувати у складній астрологічній ситуації, коли на них впливає відразу кілька різноспрямованих сил. Але все ж початок і середина місяця будуть досить вдалими і безпроблемними для більшості Раків.

У цей період Юпітер і Марс будуть благотворно впливати на ваш знак і створять сприятливі умови для успішних дій з вашого боку. Також багато ви зможете отримати просто так, без особливих зусиль.

Ближче до закінчення грудня ситуація зміниться і залишиться відносно благополучною лише для пізніх Раків – для тих, хто народився після 15 липня. Всі інші представники знаку можуть так чи інакше постраждати від планет, що знаходяться в цей час в опозиції до Раку.

Сонце, Венера і Сатурн, які виявляться в з’єднанні, будуть вносити у ваше життя неприємні моменти у вигляді різних перешкод, обмежень, неможливості здійснити намічені плани. Ви будете засмучені і розчаровані, тому постарайтеся заздалегідь виробити в собі захист від зовнішніх подразників і зосередьтеся на позитиві.

Гороскоп для Левів

Для Левів у грудні збережеться тенденція різноманітності, буде як позитивне, так і не дуже.

Благополуччя буде залежати і від дати вашого народження: найраніші Леви (народилися до 25 – 26 липня) майже не відчують у грудні впливу гармонійних аспектів.

Пізні Леви (народилися після 10-го серпня), навпаки, більшу частину грудня будуть перебувати під сприятливим впливом Сонця, Венери і Меркурія, що дасть вам можливість сповна насолодитися передсвяткової обстановкою, обрати подарунки, не надто при цьому витрачаючи свій бюджет, і прикрасити свій дім. А також привести до ладу справи і власну зовнішність.

Ті, хто народилися у середині знаку також зможуть скористатися сприятливим впливом цих аспектів, але лише до середини місяця. Тому всі приготування до свята й інші важливі справи вам краще завершити приблизно до 15 грудня.

Якщо ж це не вийде з якоїсь причини, останні два передноворічні тижня вам доведеться дратуватися і спалахувати щоразу, коли ваші дії і наміри будуть наштовхуватися на перешкоди. Наберіться терпіння, не піддавайтеся на провокації і не беріть на себе занадто багато.

Гороскоп для Дів

Ті, хто народилися у 20 числах серпня лише на початку грудня будуть відчувати деяку напругу, яка може пройти і не поміченою, настільки це виявиться нетривалим для вас.

Весь інший час ви будете насолоджуватися успіхом і везінням у всьому. Ваше життя буде цілком благополучне, навіть незважаючи на ретроградний Меркурій, який на вас може вплинути тільки у середині місяця, та й то не дуже сильно. Тому і поїздки, і покупки, і контакти, і домовленості – все, за що відповідає Меркурій, – для вас будуть безпроблемними.

Ті, хто народилися наприкінці знаку (після 15 вересня) зітхнуть вільно лише перед святами, звільнившись від напруги попередніх днів.

Напруга ця, втім, не буде такою вже тотальною, оскільки Марс і Юпітер активно допомагатимуть вам її долати. Тому успішних дій і подій у вас очікується все ж набагато більше, ніж труднощів.

Гороскоп для Терезів

У грудні більшість Терезів зможуть насолоджуватися життям і готуватися до свят.

Все у вас буде виходити легко і приємно, ваші зусилля досягнуть мети, навколишні порадують своїми вчинками, покупки і наряди будуть приємними.

Будуть лише деякі короткі періоди для кожної групи Терезів, в залежності від дати вашого народження, коли життя виявиться не таким яскравим.

Менше всіх пощастить вересневим Терезам: практично лише початок грудня стане благополучним періодом для вас, а ось передсвяткові дні можуть бути вельми напруженими і мало приємними.

Гороскоп для Скорпіонів

На Скорпіонів у грудні впливатимуть дві планети: Юпітер і Марс.

Юпітер привнесе у ваше життя задоволення і безліч приємних клопотів. Ви будете популярні у свого оточення завдяки вашій великодушності і сердечності – торкнеться це насамперед тих, хто народився у листопаді.

Марс почне свій шлях по вашому знаку у першій декаді місяця, тому спочатку його вплив відчують на собі жовтневі Скорпіони.

Виражатися такий вплив може у високій активності та енергійності.

Залишатися пасивними і байдужими до життя Скорпіонам у грудні точно не доведеться. Вже з середини місяця всі без винятку представники знаку будуть залучені у цікаві для вас справи і проекти і зможуть реалізувати поставлені цілі.

Гороскоп для Стрільців

Відразу три значущих планети будуть гостювати у Стрільцях у грудні: Сонце, Венера і Меркурій. І всі три – позитивні, з хорошим впливом. Тому подій у житті Стрільців у грудні очікується багато, ніяких істотних негативних впливів у цей період ви відчувати не будете.

Сонце посприяє успіху в особистій реалізації; Венера – у стосунках з коханими і в усьому, що відноситься до краси і матеріальної сфери.

Певний виняток може становити лише Меркурій, який з 3 по 23 грудня буде ретроградним і піде назад якраз по вашому знаку.

Особливої ​​небезпеки ретро-Меркурій не представляє, проте застерігає від зайвої поспішності, суєтності і безпечності у дорозі, при здійсненні покупок і придбанні дорогих речей, у стосунках з людьми і різних з ними домовленостях.

Краще відкладіть все це на останній тиждень грудня.

Гороскоп для Козерогів

Найскладнішою з усіх знаків Зодіаку виявиться астрологічна ситуація у грудні для Козерогів. Але все ж багато чого буде залежати від дати вашого народження. На тих, що народилися після 15 січня продовжують свій тривалий негативний вплив Плутон і Уран, що може обернутися неприємними несподіваними змінами.

Проте у другій половині грудня ви відчуєте і доброчинні аспекти відразу від декількох значущих планет: Юпітера, Венери, Меркурія і Сонця, а до кінця місяця і від Марса. Такий сильний і багатоплановий позитивний вплив дозволить вам бути успішними практично у всіх сферах життя і подарує багато приємних моментів.

Для народжених у середині знаку Козеріг (близько 5 січня) цілком вдалим може стати весь грудень, за умови, що ви не будете вдаватися до надмірностей і потурати своїм примхам.

Найбільш серйозною виявиться астрологічна ситуація для тих Козерогів, хто народився у грудні. Постарайтеся бути дуже обережними і головне – законослухняними. Змиріться з тим, що не всі двері зараз відкриті для вас. Перечекайте цей час спокійно і терпляче.

Гороскоп для Водоліїв

Водолії у грудні випробують на собі весь спектр аспектів, як позитивних, так і не дуже гармонійних. Весь місяць буде то порожньо, то густо.

Особливого ​​везіння у житті очікувати вам не варто. Досягнення цілей і вирішення поточних завдань вимагатиме додаткових зусиль.

Часом неможливо буде залишатися спокійними, ви станете дратуватися і виходити з себе, тому що не всі дії виявляться результативними.

А ось розраховувати на задоволення від процесу підготовки до свят ви цілком зможете. Купівля подарунків, прикраса житла і себе коханих – це якраз те, що зараз буде виходити у вас найкраще.

Звичайно, у кожного з Водоліїв будуть у грудні свої хороші і погані дні у залежності від дати вашого народження, але занадто багато різнопланових аспектів протягом усього місяця будуть поширювати на Водоліїв свій вплив, щоб можна було чітко виділити ці дні.

Головне, що ніяких зовсім вже негативних ситуацій у грудні ні у кого з Водоліїв бути не повинно.

Гороскоп для Риб

Дві перші декади місяця будуть для Риб не найбільш вдалими, втім, більшою мірою це стосується тих представників знаку, які народилися після 5 березня. Але і всі інші Риби у різний час протягом місяця будуть піддаватися негативному аспекту від Венери.

Це означає, що не всі ваші покупки, особливо дорогі, не всі дії щодо поліпшення своєї зовнішності або наведення краси можуть виявитися успішними. Краще з цим почекати до передноворічних днів.

Рибам краще утриматися від дій, за які відповідає Меркурій – від контактів, поїздок, покупок, контрактів і домовленостей. Постарайтеся обмежити якщо не всі, то найбільш важливі справи з перерахованих вище і краще займіться тим, що давно було розпочато, але так і не закінчено, що ви відкладали у довгу шухляду.

Зате Юпітер і Марс будуть добре впливати, а значить, ваші зусилля у досягненні поставлених цілей обов’язково увінчаються успіхом!

Источник

Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона "Умный" ремешок для часов Выращивание цветной капусты Лепнина из гипса Особенности пластиковых окон для делового офиса

Лента новостей