Казанський: Фанати Сталіна отримали те, що хотіли

Евгений Стелькин

За словами журналіста Дениса Казанського, варто бути обережним зі своїми бажаннями – адже вони мають здатність збуватись. Це можна яскраво прослідкувати за тенденціями, які відбуваються на окупованій частині Донбасі, - інформує видання replyua.net.

Так, нещодавно стало відомо, що будні так званої «ДНР» є набагато більш насиченими, ніж може вирішити незацікавлений оглядач. Наприклад, пропагандист Роман Манекін був викладений та вивезений у невідомому напрямку з власного житла. Причина, з якої з ним так вчинили, лежить на поверхні – напередодні він критикував оточення керівника так званої «ДНР» Олександра Захарченка.

Зокрема, таку інформацію розмістив у соціальній мережі друг Манекіна Семен Кузьменко – за його словами, він отримав від останнього терміновий дзвінок, і в ході телефонної розмови Манекін зізнався, що до нього в квартиру ломляться кілька осіб, називаючи себе дільничними. Перед цим у помешканні було відключено телефон, інтернет та світло. Підсумовуючи цей інцидент, Казанський зауважує, що нарешті фанати Сталіна отримали те, чого так давно хотіли. Все як за часів Йосифа Віссаріоновича – приїхав воронок, вдерлись до квартири, відвезли на підвал.

Источник

Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Прогулки на водном транспорте Что такое профнастил? Транспортировка грузов на фурах Как быстро увеличить депозит

Лента новостей