Казанський: Поборники «Новоросії» вважали, що катувати у Донецьку будуть тільки українців, але щось пішло не так

Евгений Стелькин

Журналіст Денис Казанський у своєму дописі на Фейсбук розповідає про черговий крах надій поборників так званої «Новоросії», - про це інформує новинний портал replyua.net.

Так, Казанський розповідає, що в окупованому Донецьку відбулась смішна подія. Справа в тому, що російського політолога, одного із ідеологів «Новоросії» Романа Манекіна «відправили на підвал».

Чоловіка, який стояв біля витоків терористичних «ЛДНР» «пригостили» прикладами по голові за критику лідерів бойовиків. Інцидент відбувся ще 28 вересня, але широкий загал про нього мовчить, ніби води в рот набрав. Ніхто з відомих рупорів «руського миру» не приділив своєму «побратиму» і секунди уваги.

Ні Рожин, ні Ходавкоський, ні Полинков, ні Мюрід, ні Долгов, ні Жучковський – ніхто не був стурбований зникненням свого соратника. Забрали Манекіна «на підвал» - значить, так йому і треба. Лише близька подруга Манекіна – Дар’я Мітіна – зважилась написати кілька рядків про його долю.

Здається, щось знову пішло не так: поборники «Новоросії» думали, що катувати і мучити в так званому «ДНР» будуть тільки українців, а виявилось, що вони самі можуть стати жертвою катування і мучення. Але нічого страшного – головне, що все точно як в СРСР, - іронізує Казанський.

Источник

Правила педикюра Как организовать туристический поход Инструменты для малярных работ Лето – 2015. Модные женские часы Диета для страдающих от диабета

Лента новостей