05.12.2019 12:16

Хоч «президент миру», хоч «директор Чорного моря»: політолог розповів, що очікує на Зеленського у Парижі

Хоч «президент миру», хоч «директор Чорного моря»: політолог розповів, що очікує на Зеленського у Парижі
Евгений Стелькин

За столом «нормандських переговорів» Зеленський буде найменш досвідченою людиною, і всі притомні люди це розуміють. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів кандидат політичних наук, політичний експерт, журналіст Євген Магда.

Коментуючи шанси Володимира Зеленського повернутися з «нормандської зустрічі» «президентом миру», наш співрозмовник зазначає наступне: «Я, чесно кажучи, не розумію термін «президент миру». Він мені нагадує термін «директор Чорного моря». Тобто можна його називати і «президентом планети Земля», але він насамперед президент України і в своїх діях має виходити з інтересів України. Принаймні, у тому своєму розумінні, яке існує в плані втілення державної політики».

На думку експерта, президентська команда робить все для того, щоб жодний варіант розвитку подій у Парижі не був для президента негативним.

«Команда хоче показати, що рішення зустрічі у Парижі не носитиме для України зобов'язуючого характеру. Це правда. Але правда і в іншому - що для Росії не буде жодних рішень зобов'язуючого характеру. Тому виникає інше питання: для чого було наполягати на зустрічі, якщо всі усвідомлювали, що рішення, яке там буде ухвалене, не носитиме зобов'язуючого характеру? Насправді таких питань багато, і відповідей на них дуже мало», - зазначає політолог.

За словами Євгена Магди, «всі притомні люди» розуміють, що під час «нормандської зустрічі» за столом переговорів Зеленський буде найменш досвідченою людиною.

«Я скажу, що навіть достатньо висока підтримка, яка є у Зеленського, а також парламентська більшість з турборежимом і всім іншим - це аргумент для наших західних партнерів говорити, що, Володимир, у вас все є, виконуйте Мінські домовленості, втілюйте їх в життя. Але я сподіваюсь, що Володимир Зеленський добре усвідомлює наслідки подібних дій і того, як він взагалі буде діяти і що робитиме», - додає співрозмовник видання.

Источник

Лето – 2015. Модные женские часы Экономим на отоплении Прогулки на водном транспорте Спортивные комплексы для развития детей Выращивание цветной капусты

Лента новостей