05.09.2017 17:50

Когда фанатский марш напоминает митинг компартии, - громкое заявление ультрас

Когда фанатский марш напоминает митинг компартии, - громкое заявление ультрас
Евгений Стелькин

Матч Украина – Турция запомнился шикарной поддержкой трибун харьковского «Металлиста». Марш болельщиков к стадиону тоже выглядел круто, но только с одной стороны, пишет Трибуна.

С другой – получилась ужасная бутафория, которая больше напоминала первомайскую демонстрацию. Все потому, что колонну решили возглавить руководители ФФУ – Андрей Павелко, вице-президенты Назар Холодницкий (он же – глава Специализированной антикоррупционной прокуратуры) и Андрей Мацола (он же – владелец пивоварни «Перша приватна» и организатор поездок болельщиков), примкнул к ним и народный депутат Антон Геращенко (он родился и долгое время работал в Харькове).

Зацените:

Когда фанатский марш напоминает митинг компартии, - громкое заявление ультрас

Когда фанатский марш напоминает митинг компартии, - громкое заявление ультрас

Когда фанатский марш напоминает митинг компартии, - громкое заявление ультрас

Это зрелище возмутило ультрас – в понедельник они сделали жесткое заявление на своей странице в Facebook:

«Пацани, розходимось. Схоже нам знайшли заміну! Ось так виглядає тепер обличчя українського фанатизму. Ось вони, топ-бої українських двіжух, в перших рядах крокують маршем до стадіону. Тисячі вірних халяві відвідали матч збірної. Всі як один в жовтеньких курточках і з логотипом пивної компанії на шаликах. Більшість людей, яких під поліцейським конвоєм провели від вокзалу до стадіону, і близько не уявляють що таке активний фанатизм.

Здавалось би в чому проблема, хай собі розважаються, якщо добрий дядя Андрій Мацола виділяє гроші? Але проблема таки є: організатори цього всього косплею розповідають всім наліво і направо, що це і є справжній фанатизм, справжні воїни світла і гордість нації. І розповідають настільки вправно, що деякі двіжухи готові брати в цьому мракобіссі безпосередню участь. «У пацанів грошей нема в Європу поїхати, а тут можливість цілий состав вивезти», «Ми користуємось шарою, а потім зіскочимо в будь-який момент»... Не вийде зіскочити – оця вся шара прививає лояльність до системи, і те, що здавалось зашкваром ще рік тому, зараз здається вже в порядку речей.

Тим часом на матчі в Харкові було введено продаж квитків по паспортах. Буквально місяць тому в грі за Суперкубок була подібна ситуація – фанати Динамо заявили, що ніхто не побачить їх документів, заломились на стадіон і закидали поле піротехнікою. Показали зуби одним словом. Зараз же ні одна двіжуха не виступила проти цього нововведення, всіх все влаштовує. Більш того, організатори сектору оголосили, що цього разу матч буде без піро. Інакше збірну покарають і не вийде поїхати на ЧС до Росії. Після матчу Шева подякував за це фанатам, фанати подякували за це Шеві. Повна ідилія і взаємопорозуміння.

Цікаво, що відчувають ультрас, які приїхали до Харкова за свій кошт, бо їздили так завжди. Що відчувають виїздюки, які багато років катають за збірною по всій Європі? Невже не муляє очі від купи пивних курток на фанатському секторі? Не дратує оця штучність і підміна понять? На вишці в Харкові стояла людина, яку свого часу відрахували з двіжу Дніпра за фінансові махінації. Цікаво, як воно дніпрянам, приїжджати і співати «оп, давай-давай» під керівництвом цієї людини?

А знаєте що буде далі? Далі буде закон про фанатів, який поділить двіжухи на два табори. Для тих, чиї лідери ганяють чаї з ФФУ – жовті курточки #вірніпиву і шарові виїзди, аби тільки без піро. Для всіх інших – «перепис населення», бани, закриті сектори, і товсті папки в кабінетах. І зовсім скоро це буде, бо вже сьогодні двіжухи проковтнули вхід по паспортах і всім все ок.

Або ще простіше. Верес Рівне, Сталь Кам’янське, Металург Запоріжжя – цей список буде доповнюватись. Коли ніби і клуб є, а ніби і фанатіти за нього западло. Бо воно все настільки штучне і настільки modern football, що краще вже вдома сидіти, ніж вболівати за цю шляпу. Команда реформаторів з ФФУ зробить все, щоб таких пластикових клубів була більшість, за прикладами ходити далеко не треба. А висновки нехай кожен робить для себе сам...»

Источник

Как быстро увеличить депозит Инструменты для малярных работ Правила педикюра Прогулки на водном транспорте Купить новостройку или вторичку?

Лента новостей