29.09.2017 12:30

Колонізація Марса може провалитися через секс – астронавт

Евгений Стелькин

В іншому випадку жінки і чоловіки почнуть спати один із одним, що негативно відіб’ється на місії, повідомляє видання The Sun, передає Lenta.ru.

За словами Шарман, проводилося спеціальне дослідження, присвячене поведінці, в тому числі сексуальної, людей, які знаходяться в довгій ізоляції. Мета проекту полягала в розробці рекомендації щодо складу екіпажу. Згідно з висновками, в змішаних командах, де присутні як чоловіки, так і жінки, більш імовірне виникнення нестатутних відносин, включаючи статеву близькість.

Уточнюється, що сексуальні контакти можуть привести до таких небажаних наслідків, як вагітність. Крім того, особисті відносини можуть ускладнити спільну роботу екіпажу. Згідно зі словами Шарман, НАСА з’ясувало, що команда, що складається з одних жінок, краща, оскільки конфліктні ситуації між чоловіками виникатимуть частіше.

Источник

Новость о пожаре в Мытищи Диета для страдающих от диабета Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Корпоратив на работе: что надеть? Выращивание цветной капусты

Лента новостей