13.11.2021 23:54

Кредит онлайн в «Ваша Готівочка» України

Кредит онлайн в «Ваша Готівочка» України
Катя Фомина

Компанія з видачі мікрокредитів «Ваша Готівочка» для своїх клієнтів розробила комфортний спосіб отримати кредит в режимі онлайн. Це можна зробити в режимі 24/7 з будь-якої точки країни. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Лайм Кепітал" працює під брендом «Ваша Готівочка» і являє собою небанківську установу. Клієнтами мікрофінансової організації стають всі, хто хоче швидко отримати кредит без обтяжливих походів в банк і зборів документів. Клієнти можуть взяти гроші на будь-які потреби, включаючи лікування, відпочинок, покупку техніки, навчання. Співробітники ресурсу зможуть швидко допомогти отримати кредит онлайн і реалізувати бажання клієнта.

Переваги української компанії

Клієнти, які хоч раз співпрацювали з компанією "Ваша Готівочка", змогли оцінити її переваги, які включають:

  • простоту і швидкість видачі кредиту;
  • можливість дострокового погашення без штрафів і комісій.

Клієнтам не потрібно надавати довідки про доходи і довго стояти в чергах банківських відділень. З компанією "Ваша Готівочка" зручно і практично. На сайті пропонуються зрозумілі і прості правила для отримання кредиту.

Вимоги до клієнтів

До своїх клієнтів компанія пред'являє мінімальні вимоги:

  • вік клієнтів від 18 до 75 років;
  • паспорт та ідентифікаційний код;
  • банківська карта для отримання кредиту;
  • номер мобільного пристрою та E-Mail.

Особливістю отримання грошей в онлайн-режимі є той факт, що людина може отримати позику навіть в населеному пункті, де немає представництва компанії. Сайт ТОВ "Лайм Кепітел" настільки інтуїтивно зрозумілий і зручний, що навіть недосвідчений в кредитному питанні клієнт зможе отримати гроші.

Чому обирають «Вашу Готівочку»?

Кредит на карту онлайн можна отримати навіть при зіпсованій кредитній історії. Саме тому багато хто не може звертатися в банк, щоб узяти кредит. Та це й неможливо, так як банки перевіряють клієнта. Мікрокредитна фінансова організація під брендом «Ваша Готівочка» дає другий шанс людині. Адміністрацію компанії не цікавлять проблеми, які були у громадянина України з банками. Тепер у нього будуть індивідуальні відносини з «Вашої Готівочкою». Саме на них і буде орієнтуватися мікрофінансова компанія.

Кожен клієнт буде цінним в очах фінансової організації, яка надає швидкі кредити-онлайн. Всі, хто тісно співпрацює з «Вашою Готівочкою» і зарекомендував себе з позитивного боку, отримують вигідні умови для отримання повторної позики. Труднощі клієнта у фінансових питаннях залишаються конфіденційними. Особисті дані позичальника в повній безпеці. Швидкі кредити мають право отримати пенсіонери, студенти, жінки в декреті, навіть тимчасово не працюючі жителі України.

Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Новость о пожаре в Мытищи Купить новостройку или вторичку? Инструменты для малярных работ Экономим на отоплении

Лента новостей