МЗС заявило, що Мінський процес зайшов у глухий кут

МЗС заявило, що Мінський процес зайшов у глухий кут
Евгений Стелькин

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба констатував критичний стан мінського процесу по врегулюванню ситуації на Донбасі.

«Я б сказав, «Мінськ» не вмер, але Україна тримає його на німецько-французькому апараті штучної вентиляції легенів. Вибачте за чорний гумор», – так оцінив Кулеба в інтерв’ю «Укрінформу» нинішній стан Мінських домовленостей щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Він назвав три елементи впливу на РФ в питанні досягнення миру на сході України.

Перший – це наступальна дипломатія. Це означає, що Україна сама пропонує рішення, замість того, щоб чекати, поки РФ нав’яже свої умови.

Другий елемент взаємодії – це посилення міжнародного тиску на Москву.

Третій – активізація просування питання Криму на міжнародній арені.

Мета України, за словами Кулеби, це повернути окуповані території на своїх, а не російських умовах.

Нагадаємо, раніш повідомлялось, що журналісти Сергій Гармаш і Денис Казанський братимуть участь у засіданнях Тристоронньої контактної групи з врегулювання на Донбасі як представники ОРДЛО.

Повноважний представник РФ на переговорах по Донбасу Борис Гризлов звинуватив Україну в тому, що вона нібито вийшла з Мінського процесу. Мовляв, на це вказує відмова «обговорювати політичні питання з представниками Донецька й Луганська.

Источник

Особенности пластиковых окон для делового офиса Правила педикюра Утепляем дом Диета для страдающих от диабета Самостоятельная установка стиральной машины

Лента новостей