На кордоні з Україною вирує небезпечна епідемія

На кордоні з Україною вирує небезпечна епідемія
Евгений Стелькин

Небезпечний вірус швидко поширюється у Словацькій Республіці, найактивніше саме на Сході країни - недалеко від кордону з Закарпаттям.
Наразі найбільше вірус поширюється у словацькому місті Собранце, що за 18 кілометрів від Ужгорода. Найбільша кількість хворих зафіксована у Кошицькому краї – 582 людини. Про це, як передає "Закарпатський кореспондент" пише видання«SME.sk».
Наразі відомо про 731 випадок захворювання. За словами представниці Управління охорони здоров’я Зузанни Дробової, захворювання поширюється переважно серед людей, які живуть у незадовільних гігієнічних умовах.
Навіть після хвилі імунізації та превентивних заходів кількість хворих зростає. Саме тому словацькі медики заборонили проводити масові заході по всій території Східної Словаччини. Головний лікар міської лікарні міста Собранце повідомив, що таким чином вони хочуть вберегти людей від поширення вірусу гепатиту А.
Гепатит А (Хвороба Боткіна, Епідемічний гепатит) – гостре інфекційне захворювання, яке протікає із загальною інтоксикацією і переважно вражає печінку.
Зараження Гепатитом А відбувається через їжу, заражену воду і контактно-побутовим шляхом. Насамперед, вірус потрапляє в харчові продукти з рук, забруднених при користуванні телефоном, виділеннями при відвідуванні туалету, поручнями трамвая, автобуса та інше.
Що треба знати про хворобу - дивіться у інфографіці:

"Умный" ремешок для часов Диета для страдающих от диабета Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Лепнина из гипса Как быстро увеличить депозит

Лента новостей