19.12.2017 22:19

Небезпека: астролог розповіла, чого чекати Україні та Росії

Евгений Стелькин

Відомий астролог Тамара Глоба розповіла, що чекає на Україну та Росію у 2018 році. За її прогнозом, наступний рік буде непростим, але цікавим.

"Це буде час починань, фінансових знахідок. Вся світова грошова система буде переживати перебудову. Великі зміни будуть і в Україні. Люди почнуть мігрувати по країні. Будуть зміни, зв'язкові з політикою і економікою, спроби знайти друзів нових і повернутися до старих", - цитує Глобу "Телепрограма".

Однак відносини Росії зі світом, на думки астролога, будуть лише погіршуватись. Стабільні часи для РФ настануть лише у 2024-2025 роках.

"На початку весни очікується період, коли всі будуть потрясати зброєю. З'явиться навіть небезпека передвоєнних дій. Але все застигне на піку. Гряде час бурхливий і дуже цікавий для майбутнього. Але непростий для людей. Ми живемо в епоху змін. І вони будуть аж до 2024 року. Найбільш пікові роки - ті, що йдуть зараз: 2017, 2018 та 2019", - зазначила Глоба.

Астролог додала, що наступні сім-вісім років - період економічних змін, які торкнуться всього світу, пошук нової економічної системи.

Источник

Утепляем дом Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Экономим на отоплении Спортивные комплексы для развития детей Купить новостройку или вторичку?

Лента новостей