Одягни її, або зґвалтую: в Австрії дагестанцю «не сподобалася» відпочивальниця топлес

Евгений Стелькин

Кавказця, якого прокурор назвав "самозваним охоронцем законів", засудили до п'яти місяців позбавлення волі. Його звинуватили в домаганнях і погрозах зґвалтування.

Влітку минулого року 24-річний Шаміль (прізвище не розголошується) з декількома своїми земляками прогулювався по берегу озера Кальтенлойтгебен в Нижній Австрії. Там чоловіки натрапили на відпочиваючу молоду пару. Чоловіків обурило те, що жінка була топлес. Не звертаючись до неї, чоловіки зажадали від її супутника, щоб вона негайно одяглася.

На відео, яке зняв на мобільний і пізніше виклав на своїй сторінці в фейсбук австрієць, видно, як обвинувачений закликає його «одягнути свою жінку». В іншому випадку він пригрозив зґвалтувати жінку, а його самого скинути в яр.

Молода людина говорить по-німецьки з акцентом, вступив в словесну перепалку з австрійцем пояснюючи свою вимогу тим, що йому заважає вигляд жінки, яка "недостатньо одягнена". На питання австрійця, чому б йому в такому разі не відвернутися і піти трішки далі, чоловік погрожує зґвалтувати і його. Це відео за лічені дні переглянули десятки тисяч людей.

Источник

Спортивные комплексы для развития детей Инструменты для малярных работ Экономим на отоплении Выращивание цветной капусты Транспортировка грузов на фурах

Лента новостей