26.09.2017 20:19

П’ять ворогів відмінного сексу

Евгений Стелькин

Секс - інтимний і тонкий процес.

Сьогодні ми розповімо вам про фактори, які згубно впливають на сексуальне бажання, пише Бджола.

Отже, існує п'ять основних ворогів якісного сексу.

Алкоголь

Особливо у великих кількостях. Найбільш незадоволені в сексуальному плані жінки - дружини чоловіків, які регулярно вживають алкоголь. Проблеми в ліжку починаються з моменту, коли частота вживань перевищує один раз на тиждень.

Тютюн

Тютюн викликає спазми судин, а значить, ускладнює приплив крові до пеніса в потрібний момент. За статистикою 87% імпотентів є завзятими курцями.

Кава

Надмірне захоплення цим напоєм веде до звуження судин. Як результат - передчасна еякуляція.

Медикаментозні препарати

Багато ліків лікують щось певне, а інше при цьому розслаблюють. Особливо обережно треба дозувати застосування лікарських препаратів чоловікам при лікуванні гіпертонії і діабету. Ця група ліків може сильно послабити ерекцію.

Зайва вага

Підступність криється в тому, що зайві кілограми підкрадаються поступово і непомітно. Чим більше жирових відкладень на тілі, тим більше сил витрачається на те, щоб «носити» їх на собі. І в ліжку такі надлишки теж позначаються, адже секс - нелегка фізична праця.

Источник

Правила педикюра Самостоятельная установка стиральной машины "Умный" ремешок для часов Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Выращивание цветной капусты

Лента новостей