25.02.2020 12:56

Рейтинги і технології - політолог назвав головні умови перемоги на місцевих виборах

Рейтинги і технології - політолог назвав головні умови перемоги на місцевих виборах
Евгений Стелькин

Український політолог Кость Бондаренко переконаний, що те, чи отримає на місцевих виборах перемогу партія «Слуга народу» залежить від людей, яких вибрали керівниками, від технологій, які будуть застосовувати і від загального рейтингу.

Про це він розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA

Бондаренко зазначає, що всі партії використовують однакові методи становлення кураторів у регіонах.

«Відповідно, в регіонах відповідальні контролювали списки висунутих людей на вибори, пошук коштів на вибори, взаємодію між владою на місцях і кандидатами, використання ресурсів — все це контролювалося саме такими керівниками, які визначалися від партії», - говорить політолог.

Стосовно областей, де президентська партія ще не визначилась з координаторами, Бондаренко говорить, що, можливо, для «Слуги народу» це поки не є нагальним.

«Черкаська, Хмельницька, Рівненська, Волинська і Житомирська поки ще без керівників. Я думаю, що вони поки що шукають людей. Можливо, вони підходять з іншими міркуваннями, можливо, просто партія в тих областях і так не здасть свої позиції», - пояснює політолог.

Источник

Как организовать туристический поход Проблема гаджетомании у детей Выращивание цветной капусты Как быстро увеличить депозит Стулья для кухни

Лента новостей