28.09.2017 22:08

Сеча на шторах і хвороби: моторошні факти про маєток Playboy

Евгений Стелькин

Особняк Playboy без сумніву можна назвати раєм на землі, де можна забути про все на світі і насолоджуватися товариством сексуальних дівчат, відкрилися брудні подробиці життя Гефнера.

Однак всі ми бачимо тільки красиву обкладинку, за якою ховається те, про що знають лише деякі.

Насправді особняк не такий чистий як усім здається на перший погляд.

На першому поверсі знаходиться головний вхід, кухня і їдальня. На другому – все спальні. А ось що стосується чистоти, за розповідями відвідувачів, цей будинок залишає бажати кращого. У будинку можна наштовхнутися на брудну постільну білизну, брудні матраци і меблі. Білі килими часто були забруднені послідом собак. Крім того, пси дуже любили штори, на яких часто справляли свою нужду.

Також в особняку проживали близько 2-х десятків подружок Play boy. Але це не означало, що він бавився з усіма одночасно. Йому діставалася завжди одна, а інші тим часом, розважали гостей.

В особняку діяла комендантська година, який все дотримувалися. Рівно о 21:00, всі дівчата повинні були бути в особняку, якщо тільки Г’ю не виходив з ними гуляти. Порушила комендантську годину дівчина, позбавлялася тижневого допомоги в 1000 $.Ці гроші важливі для дівчат, так більше вони не мали права ніде працювати. Крім того, на додаток до посібника, красуні отримували автомобіль, медичну страховку та послуги пластичного хірурга. Г’ю Гефнер часто влаштовував вечірки, але насправді він любив більше спокійні і затишні вечори: посидіти в халаті і дивитися класичні фільми з печеньки.

Також особняк служить будинком для десятків екзотичних тварин. Гефнер навіть отримав ліцензію на зоопарк. З усієї животности Хью обожнював птахів – від качок до фламінго.

На території особняка розташований грот. Грот – це штучна піщера, в якій є джакузі, водоспад і приглушене світло. Але все так райдужно і романтично як здається. У цій красі знаходиться багато хвороб і бактерій.

Кожна вечірка закінчувалася феєрверком. У будь-який день тижня сусіди слухали звуки салютів і навряд чи були задоволені.

Спочатку особняк Playboy знаходився в Чикаго, а в 1970 році Г’ю Гефнер переїхав в Лос-Анджелес і оселився в цьому самому особняку, який тепер відомий у всьому світі. А ось яка фактично має право Хефнер не є. Особняк тепер належить компанії Playboy, а сам Г’ю здає частини особняка, кімнати та ділянки своїм знайомим і друзям. Загальна вартість всього особняка оцінюється в $ 60 млн.

В особняку є таємна кімната Елвіса. За легендою сам король рок-н-ролу Елвіс Преслі провів ніч відразу з 8 дівчатами. Гефнер тримає це місце в таємниці.

Особняк відвідали багато голлівудських зірок і спортсмени. Деяких знаменитостей Гефнер виганяв за порушення. Наприклад, Джон Ленон, який в нетверезому стані намагався загасити недопалок про безцінну картину.

Источник

Спортивные комплексы для развития детей Прогулки на водном транспорте Как быстро увеличить депозит Стулья для кухни Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона

Лента новостей