28.10.2017 15:58

Секс-туризм: чеський картограф склав мапу європейської проституції

Секс-туризм: чеський картограф склав мапу європейської проституції
Евгений Стелькин

Чеський картограф Якуб Мар'ян позначив на карті місця, де в Європі дозволена і заборонена проституція.

Крім цього, він зазначив країни з максимальним покаранням за секс-послуги.

Проституція дозволена і контролюється владою в таких країнах як: Австрія, Німеччина, Греція, Угорщина, Латвія, Нідерланди, Швейцарія і Туреччина.

У той же час у Великобританії (крім Північної Ірландії), Іспанії і Італії проституція легалізована, але не регулюється владою. При цьому в цих країнах борделі протизаконні.

У державах, які пофарбовані в зелений колір, секс-працівниці можуть офіційно зареєструватися, а борделі функціонують як будь-який інший бізнес.

На карті також позначені країни, в яких за порушення порядку надання послуг покарають і повію, і клієнта - Франція, Ісландія, Ірландія, Норвегія і Швеція. За це можна отримати великий штраф - до 1500 євро.

У більшості країн Східної Європи проституція заборонена законом. Але, якщо поліція «побачить» факт «кохання за гроші», то покарання понесе повія чи сутенер. Однак в деяких країнах може бути інакше – покарання буде нести саме «покупець».

На мапі також зазначені розмір штрафів для клієнтів повій і навіть тюремний строк. Найсуворіше до проституції ставляться в Норвегії.

Тут з клієнта можуть вимагати штраф у розмірі до 2,7 тисяч євро або навіть посадити на півроку до в’язниці.

Источник

Транспортировка грузов на фурах Как организовать туристический поход Что такое профнастил? Самостоятельная установка стиральной машины Правила педикюра

Лента новостей