16.10.2017 19:58

Шок! Австралійка "дозріла" у два роки

Шок! Австралійка "дозріла" у два роки
Евгений Стелькин

У 5-річної мешканки Австралії Емілі Довер виявили рідкісну і дуже серйозну патологію кори надниркових залоз. Через підвищене вироблення гормонів, вже у 2 роки у дівчинки почалося статеве дозрівання.

Емілі народилася у 2012 році. Здавалося б, малятко було абсолютно здорове. Однак уже за тиждень після виписки з пологового будинку почалися проблеми - дитина погано спала і багато вередувала.

Втім, батьки Довер забили тривогу тільки тоді, коли виявили, що дівчинка росте як на дріжджах - у 4 місяці вона була схожа на однорічну дитину. Педіатри лише розводили руками.

"Ніхто не підозрював, що вся справа у рідкісному ендокринному захворюванні. Один із лікарів говорив нам із чоловіком, що донька така велика, тому що ми з ним високі. Вона постійно погано почувалася, коли ми віддали її в ясла. Лікарі говорили, що, швидше за все, вона просто підхопила вірус, але ніщо не допомагало", - розповіла мама Емілі.

Далі стан дівчинки тільки погіршувався. У два роки в неї почали рости груди, з'явилися висипання на обличчі та волосся на тілі. А потім взагалі почалися місячні!

Тільки цього літа лікарям нарешті вдалося з'ясувати, що відбувається з Емілі. Їй поставили діагноз - хвороба Аддісона. Через це рівень гормонів у неї, як у вагітної жінки.

Зараз Емілі 5 років, але вона виглядає на всі 8 і важить при цьому 45 кілограмів. Щоб повноцінно жити, їй потрібні дорогі гормональні препарати, які викличуть штучну менопаузу.

Источник

Купить новостройку или вторичку? Инструменты для малярных работ Спортивные комплексы для развития детей Особенности пластиковых окон для делового офиса Лето – 2015. Модные женские часы

Лента новостей