16.10.2021 17:41

Швидкий та якісний монтаж натяжної стелі будь-якої складності

Швидкий та якісний монтаж натяжної стелі будь-якої складності
Евгений Стелькин

Ніхто не буде сперечатися з тим, що сьогодні кожен з нас хоче створити в своєму будинку або на робочому місці унікальну атмосферу. Кому-то хочеться мінімального дизайну, хтось хоче обстановку в стилі «ампір». І оформлення стелі - не остання частина створення продуманого інтер'єру і красивою обстановки. Якщо ще з десяток років тому вартість монтажу стелі була досить високою, то сьогодні компанія зі Львова пропонує мінімальні ціни в регіоні на наймодніший стиль оформлення. Звичайно, ціна натяжного потолка складається з багатьох чинників:

  •  Вибору самого полотна.
  •  Загальною площею кімнати.
  •  Складність конструкції.
  •  Кількості світильників.

Вам не знадобиться багато часу, щоб переконатися самостійно в тому, що компанія Velum пропонує самі розумні ціни на установку натяжних стель, з дотриманням високої якості робіт. На сайті є портфоліо виконаних робіт, яке може причиною створення вашого власного проекту і посвідченням того, що для працівників компанії немає нездійсненних завдань. Хтось може сказати, що конструкція з гіпсокартону - більш економний варіант, але не все так просто. Можливо, ви зможете придбати елементи каркаса і сам матеріал за низькою ціною, але ось з монтажем і шпаклівкою стелі, без запрошених, дорогих майстрів, можуть виникнути проблеми. Якщо ви не хочете віддавати великі гроші за роботу і розумієте, що самі не зможете довести стелю до дзеркального стану, то натяжна стеля то, що вам потрібно. Крім того, такий вид робіт не викличе необхідність проводити генеральне прибирання.

Достатньо всього лише протерти підлогу і саме полотно, на якому може зібрати трохи пилу, після свердління кріплень для планок кріплення. Якщо у вас вже дозрів план і ви хочете отримати швидко виконаний монтаж стелі за розумні гроші, то звертайтеся в офіс. Менеджери вишлють на вашу адресу замірщика, який проведе маніпуляції, призначить зручну для вас дату проведення робіт. Якщо ж ви розгубилися і хочете подивитися різні варіанти, то дизайнери компанії зможуть запропонувати вам кілька способів оформлення, з яких ви виберете той, що підходить вам за смаком і бажаним витрат. Якщо ви вирішите поміняти стелю, що у вас вже є тільки через те, що є порізи або не вистачає пари лампочок на стелі, то працівники компанії зможуть вас переконати, що не варто цього робити. Порізи легко усуваються, а лампочок можна поставити стільки, скільки ви забажаєте.

Проблема гаджетомании у детей Прогулки на водном транспорте "Умный" ремешок для часов Корпоратив на работе: что надеть? Новость о пожаре в Мытищи

Лента новостей