02.08.2017 16:23

Сонячні панелі – доступна, економічно вигідна і екологічно чиста енергія

Сонячні панелі – доступна, економічно вигідна і екологічно чиста енергія
Евгений Стелькин

Людство вже давно зайняте пошуками альтернативних видів енергії, а сонячні батареї, як раз і є такими. Сонячні модулі перетворюють світлову енергію сонця в електричну, а в зв'язку з тим, що електроенергія постійно дорожчає, то їх використання стає виправданим і економічно вигідним. Сонячні модулі набирають все більшої популярності тому, що, по-перше, сонце світить практично скрізь. По-друге, не треба підключатися до централізованої системи енергопостачання. Сонячні модулі екологічні і не забруднюють навколишнє середовище.

Фотоелементи можуть забезпечити електроенергією заміські будинки, дачні селища, котеджі, санаторії та будинки відпочинку, а також окремі будинки, які знаходяться далеко від ліній електропередач. Відрізняються вони різною потужністю, щоб правильно їх вибрати, треба знати, де вони будуть встановлені, і яку кількість енергії вїд неї очікують отримати. Придбати сонячні панелі можливо в інтернет магазині ЕКО ЕНЕРГІЯ ®. Вказавши ціну, яка влаштує вас, вибравши виробника, і визначившись з типом (монокристал або полікристал), серед запропонованих варіантів вибираєте той, який влаштовує за всіма показниками. До кожної батареї, яку знайдете в нашому каталозі, наведено докладний технічний опис, покликаний допомогти покупцеві у виборі.

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® робить акцент на якості і доступній ціні - це і є пріоритети в роботі. Крім реалізації, можливе надання послуг зі створення проекту і розробці необхідної документації, підбору, доставки і монтажу сонячних батарей, а також проводимо монтаж геліосистем, систем опалення та кондиціонерів. У каталозі нашого інтернет магазину ви знайдете мережеві інвертори, геліосистеми, теплові насоси, керамічні обігрівачі, акумуляторні батареї і кріпильні деталі. Гарантійне і сервісне обслуговування теж входить до переліку, що надаються. Доставка сонячних модулів проводиться в будь-яку точку України за допомогою транспортних компаній, таких як: Делівері, Інтайм, Нова Пошта, Нічний Експрес, Міст експрес та іншими. Оплатити товар можна за безготівковим розрахунком, як для фізичних, так і для юридичних осіб. Після узгодження всіх питань з купівлі, вам буде виставлений рахунок-фактура і тільки після того, як замовлення буде повністю оплачено - проводиться його відправка.

Купить новостройку или вторичку? Особенности пластиковых окон для делового офиса Корпоратив на работе: что надеть? Утепляем дом Выращивание цветной капусты

Лента новостей