Суворі і звабливі: найспекотніші штучки світової політики
Думаєте справжніх красунь можна зустріти тільки на подіумах? Нічого подібного, варто тільки пильніше придивитися до прекрасної половини у сфері політики і можна знайти там гідних претенденток на звання гарячої штучки.
Мара Карфанья (Італія)
Ця жінка могла стати головною зіркою Голлівуду, але обрала не акторську кар'єру. Наприкінці 90-х років навіть брала участь у конкурсі краси "Міс Італія", зайняла тоді почесне шосте місце.
Згодом успішно закінчила юридичний факультет та тривалий час працювала то ведучою, то фотомоделлю. Вже у 2004 році вперше заявила про себе в якості представника політичної партії – що ж, "Вперед, Італія" з її вуст звучатиме справді красномовно.
У 2008 році отримала посаду міністра з питань рівних можливостей, звідки пішла п'ять років тому.
Нікіта Клеструп (Данія)
Ще з пелюшок знає практично все про світ великої політики – її батьки були впливовими чиновниками, але от сама вона спочатку не пройшла до органів місцевого самоврядування.
Поки ця ефектна дівчина готує новий плацдарм і збирається по-іншому подати власну кандидатуру, її популярність у власній країні стрімко зростає.
І не дивно, після фотосесій топлес багато хто поглянув на Клеструп з іншого боку.
Ніколь Мінетті (Італія)
По праву отримала неофіційний титул найзвабливішої жінки Італії. Досвід роботи танцівницею та ведучої телевізійного шоу, нелегкі будні у стоматології – чого тільки немає за цими тендітними плечами. Більш того, найбільше промені слави торкнулися її після зустрічі і Сильвіо Берлусконі – на нього скоїли напад, і Ніколь надавала першу допомогу.
Це і стало відправною точкою у кар'єрі – її призначили на посаду регіонального радника у Ломбардії, а потім ще й звинуватили в аморальному способі життя. Нібито Мінетті грала в секс-ігри. Але це не заважає чоловікам всього світу далі слідкувати за її витівками та ставитися, як до моделі Playboy.
Раби Дхолла ( Канада)
Ступінь бакалавра з біохімії, членство у палаті громад Канади (2004 рік) та друге місце на конкурсі краси "Міс Індія в Канаді" – непоганий послужний список.
Можливо тому у 2008 році чоловічий журнал Maxim включив її в трійку найбільш бажаніших красунь.
За весь цей час статусу вона не втратила, і почала активно боротися за права жінок.
Белінда Стронак (Канада)
Народилася у сім'ї засновника Magna International Френка Стронака, освіту отримала у Йоркському університеті та могла стати профі у сфері бізнесу й економіки.
Але робота у батьківській фірми зацікавила більше, тому Белінда присвятила їй багато часу, поки не опинилася у складі Консервативної партії, а згодом – ще й перейшла до табору лібералів.
Пішла з політики у 2005 році, і тепер працює на керівній посаді у Magna International, заснувавши на її базі благодійний фонд для підтримки дітей.
Королева Ранія аль-Абдулла (Йорданія)
Виросла в родині звичайного лікаря, у Кувейті. І,здавалося б, шансів на стрімкий підйом не було, а на початку 90-х вона випадково потрапила на урочистий прийом, який влаштувала сестра принца Абдули.
Саме там зустріла свою долю, майбутнього чоловіка, закохані одружилися буквально за п'ять місяців. Тепер Ранію у політичних колах дуже добре знають: вона завжди стає на захист соціально незахищених верств населення та просуває ключові реформи у сфері освіти, більш того – любляча мати для чотирьох дітей.
Вірджинія Раджі (Італія)
Перша за всю історію жінка на посаді мера Рима, екс-адвокат, яка пішла в політику у 2011 році, коли народила сина. Здобула славу своїми гучними заявами на публічних виступах – приміром, тоді, коли виступила проти того, щоб Рим став столицею Олімпійських ігор.
Її аргументи зводилися до боргів, які на той час і так були чималими, тому спорт був не дуже доречним.
Маріон Марешаль-Ле Пен (Франція)
Батьки Маріон теж були політиками. Її дід, Жан-Марі Ле Пен, заснував партію «Національний фронт». Маріон вступила в цю партію, коли їй було 18 років, і в 22 роки стала наймолодшим членом парламенту Франції. Вона популярний лідер молодих.
Стів Беннон, колишній радник Дональда Трампа, навіть назвав її «новою зіркою». Маріон була одружена з бізнесменом Метью Декоссом, у неї є дочка. На жаль, в 2016 році шлюб розпався. В травнем 2017 роки після поразки у другому турі президентських виборів Маріон заявила про те, що йде з політики - але, можливо, це тимчасове рішення.
Єва Кайлі (Греція)
Почала кар'єру у 1992 році, після вступу до студентської організації Socialist Panhellenic Camp of Militant Students (PASP),а в 2002 році її обрали до муніципальної ради Салоніки.
Встигла отримати досвід роботи журналістом і чудову освіту. Проте багато хто жартував щодо її розумових здібностей, але зірка на це не зважала.
Люсі Торрес (Філіппіни)
Модель і талановита акторка в минулому вперше прийшла на міські вибори до свого округу і перемогла:
"Мене непросто зрушити з місця. Я буду стояти на своєму. Коли назріває бійка, я в неї вступаю і даю відсіч. Але я знаю, як потрібно битися ... як леді, ось як", - запевняла Торрес.
Колінда Грабар-Кітарович (Хорватія)
Її пишні форми часто дають привід для пліток, але насправді ця жінка – заміжня ще з 1996 року і виховує двох дітей. До неї нікому із представниць прекрасної статі посада помічника Генерального секретаря НАТО з питань публічної дипломатії не світила.
А Колінда утрималася на ній із 2011 по 2014 рік. Знімки президента Хорватії у купальнику взагалі стали предметом пильної уваги – на фото вона справді дасть фору навіть популярним моделям Playboy.
Джерело
Рекомендовано к прочтению