29.03.2019 21:15

У Черкасах поліція «на гарячому» зафіксувала підкуп виборців за кандидата П. ФОТО, ВІДЕО

У Черкасах поліція «на гарячому» зафіксувала підкуп виборців за кандидата П. ФОТО, ВІДЕО
Евгений Стелькин

Сьогодні до поліції м. Черкас надійшло повідомлення про те, що в одному з офісних приміщень у центрі міста відбувається підкуп виборців на користь одного з кандидатів в президенти.

Прибувши на місце події по вулиці Святотроїцькій наряд патрульної поліції виявив велику кількість громадян, які стояли у «живій» черзі біля одного з офісних приміщень. Про це повідомляє Єдиний портал
органів системи МВС України.

У будівлі, де, за попередньою інформацією, роздавали грошові кошти – в обмін на зобов’язання віддати свій голос 31 березня за кандидата П., патрульні поліцейські виявили обладнане офісне приміщення з комп’ютерною технікою та коробками грошей на столах.

Після приїзду на місце події слідчо-оперативної групи та предметного огляду співробітниками поліції були виявлені великі суми грошових коштів, здебільшого номіналом по 500 гривень, а також документація з персональними даними громадян.

Зокрема, відомості зі списками громадян, навпроти прізвища яких значилися суми грошових коштів в еквіваленті від 2 до 4,5 тисяч гривень. Станом на зараз на місці працює слідчо-оперативна група, яка проводить вилучення наявних речових доказів, що можуть свідчити про підкуп виборців, а також опитує громадян, які перебували в офісному приміщенні і біля нього.

Источник

Выращивание цветной капусты "Умный" ремешок для часов Утепляем дом Корпоратив на работе: что надеть? Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации

Лента новостей