В Росії сестра подарувала братові стриптиз "на дому"

В Росії сестра подарувала братові стриптиз "на дому"
Евгений Стелькин

Ролик з'явився в паблік "Курський бомонд": танцівниця в стилізованій формі поліцейського виконує стриптиз на колінах хлопця в присутності маленької дитини. Крім того, в кадрі миготять і інші члени сім'ї іменинника - в кімнаті присутні не менше п'яти осіб.

За кадром чути голоси, що закликають хлопчика Єгора не заважати танцівниці. Також з коментарів членів сім'ї стає ясно, що головному герою відео виповнилося двадцять років. На даний момент відео вже видалено з паблік, але продовжує збирати коментарі - свою думку про незвичайні сімейні традиції висловили вже більше сотні людей.

Представники місцевого ЗМІ зв'язалися з дівчиною, яка виконала стриптиз у такій незвичній обстановці. Танцівниця розповіла, що іменинник вчиться на юриста і саме цим був обумовлений вибір костюма. За словами стриптизерки, вона не знайома з замовниками і їй вперше довелося виступати в таких умовах. Повідомляється, що за свій танець дівчина отримала три тисячі рублів.

Источник

Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Правила педикюра Что такое профнастил? Как быстро увеличить депозит Новость о пожаре в Мытищи

Лента новостей