В Росії сестра подарувала братові стриптиз "на дому"

В Росії сестра подарувала братові стриптиз "на дому"
Евгений Стелькин

Ролик з'явився в паблік "Курський бомонд": танцівниця в стилізованій формі поліцейського виконує стриптиз на колінах хлопця в присутності маленької дитини. Крім того, в кадрі миготять і інші члени сім'ї іменинника - в кімнаті присутні не менше п'яти осіб.

За кадром чути голоси, що закликають хлопчика Єгора не заважати танцівниці. Також з коментарів членів сім'ї стає ясно, що головному герою відео виповнилося двадцять років. На даний момент відео вже видалено з паблік, але продовжує збирати коментарі - свою думку про незвичайні сімейні традиції висловили вже більше сотні людей.

Представники місцевого ЗМІ зв'язалися з дівчиною, яка виконала стриптиз у такій незвичній обстановці. Танцівниця розповіла, що іменинник вчиться на юриста і саме цим був обумовлений вибір костюма. За словами стриптизерки, вона не знайома з замовниками і їй вперше довелося виступати в таких умовах. Повідомляється, що за свій танець дівчина отримала три тисячі рублів.

Источник

Самостоятельная установка стиральной машины Как быстро увеличить депозит Прогулки на водном транспорте Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Стулья для кухни

Лента новостей