В ужгородській лікарні стоматолог загубив у горлі дитини голку
![В ужгородській лікарні стоматолог загубив у горлі дитини голку В ужгородській лікарні стоматолог загубив у горлі дитини голку](http://intell.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/1540535850_43537973_487905441695643_1673170970480738304_n.jpg)
Повідомляється, що лікар ужгородської районної лікарні "залишив" в тілі дитини сторонній предмет.
Про це написала на своїй сторінці в мережі Фейсбук користувач Лора Приходько, передає Голос Карпат:
23 жовтня, лікар Ужгородської районої лікарні Чопик Юрій загубив голку в горлі дитини! Два дні дитина жила з голкою в горлянці, - йдеться в повідомленні жінки.
13 річний хлопець пішов з мамою Лена Марадик Калинич до лікаря полікувати хворий зуб. Лікар розсверлив зубчик, з бідою, повитягував нерви, поклав в зуб якісь ліки і наказав прийти до нього через тиждень.
Коли йшли додому, дитина пожалілась мамі, що йому дуже коле в горлі. Треба було негайно допомогти дитині. А мама не розуміла, що відбувається.
Пані Лена викликала з роботи додому чоловіка, щоб він посидів з іншою малечою дома, а сама з синочком поїхала в Ужгород в дитячу лікарню. В приймальному відділенні лікарні її послали в стоматологичну клініку біля Главпоштампу.
Пішли туди. Дитячий стоматолог подивилась горло, нічого не побачила, сказала, що потрібно зробити знімок.
Повернулись в дитячу лікарню в приймальне відділення. Там викликали ЛОРа, він подився горло і... сказав попшикати пшикалкою і давати дитині знеболюючі. Ніяких знімків.
Поїхали в Чоп. Біль у горлі не проходив. Мама не спала біля сина цілу нічь. На ранок ...
знов пішли в районну поліклінику в Чопі до того стоматолога Чопика Юрія. Він побачивши свого вчорашнього пацієнта, сказав, що не буде їх приймати, адже є для цього міська лікарня і вони там за це отримують гроші. Сергій Сідей Михайло Чолавин Валерий Самардак
Звернулась за допомогою до дитячого лікаря в ті й же поліклініці. Лікарка дала направлення в району лікарню в м.Ужгороді ( колишя залізнична лікарня). Сказала, що потрібно зробити знімок.
Поїхали в Ужгород. В лікарні дитину приймати відмовились, та пояснили, що мешканцям Чопа треба звертатись в обласну поліклініку, а районна для району. А горло в дитини боліло ще сільніше і сильніше.
Поїхали на "БАМ" в міську поліклініку. З реєстратурі послали зробити рентген. Лікар рентгенолог побачив в горлі дитини голку!! ( Ви бачите її на знімку. )
Він єдиний з всіх лікарів, нарешті, виписав перший змістовний медичний документ і видав його мамі. І негайно послав до хирурга в обласну лікарню.
Побігли в лікарню , благо вона недалеко. Земля уходила з під ніг, сердце колотало від страху. Хирург оглянув дитину і сказав, що треба йти до ЛОРа у ЛОР відділення.
Побігли на 5 поверх до ЛОРа. Лікарі одразу приступили до роботи. Голку нарешті, якось витягли! Казали, що вона могла б попасти в трахею, в легені і тоді б...
Поїхали в Чоп. Ноги вже не слухались від втоми. Малеча скучила за мамою і не давала їй присісти, перевести подих. Старший, ближче до вечіра попросив їсти. Слава Богу! - каже мама мені в слухавку, -Він зміг поїсти!
Тепер я хочу дізнатись, що має зробити лікар, який витягуючи нерв із зуба, загубив у дитині в горлі голку, з намотаним на неї нервом і навіть не помітив цього? А, потім, на наступний день, відмовився оглянути дитину і з"ясувати що в нього за проблеми.
Вибачте, Hennadii Moskal Slavik Galas , але допоки в мережі не буде створена сторінка вашого ЗАСЛУЖЕНОГО лікаря, який ніколи не був лікарем, директора департаменту здоров"я Марковича В.П., я буду тегати Вас і задавати питання Вам.
Уляна Супрун Міністерство охорони здоров'я України ( МОЗ ), що має зробити такий лікар?
Нагадаємо, лікаря Закарпатського обласного кардіодиспансеру підозрюють в хабарництві.
Рекомендовано к прочтению