«Вакарчуківсько-естрадний варіант»: чи є людям мистецтва місце в українській політиці

«Вакарчуківсько-естрадний варіант»: чи є людям мистецтва місце в українській політиці
Евгений Стелькин

Таких діячів мистецтва, як Вакарчук і Зеленський, не можна навіть порівнювати. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповіла громадський діяч Лариса Скорик.

На думку нашої співрозмовниці, якщо людина дійсно належить до мистецтва, вона ні за що не проміняє свою справу на політичну кар'єру.

«Якщо далі піде такій вакарчуківсько-естрадний варіант, то це все соромно, неприємно... Вони такі митці, як і політики. Хто вони, ті співаки та співачки? Чим вони можуть, так сказати, прислужити українській політиці, якщо про таку річ, як українська політика, можна серйозно говорити? Якщо людина дійсно належить до мистецтва, вона ні за що не проміняє свою справу на політичну кар'єру», - зазначає експерт.

«Така людина може тимчасово, на короткий час щось допомогти, стати чиїмось радником чи навіть депутатом, але тільки для того, щоб щось зробити і знову повернутися в мистецтво. А якщо його мистецтво не гріє, то він буде ніякий митець і ніякий політик», - додає Скорик.

«Коли ми говоримо про Зеленського, то зовсім інша категорія. КВН - це був мозковий штурм. Це люди, які безперечно мали якесь артистичне обдарування і працювали на публіку, але це був мозковий штурм», - резюмує співрозмовниця видання.

Источник

Как быстро увеличить депозит Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Диета для страдающих от диабета Как организовать туристический поход Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона

Лента новостей