06.12.2019 12:36

Ветеран АТО зробив цікаву заяву про «нормандську зустріч» і Майдан

Ветеран АТО зробив цікаву заяву про «нормандську зустріч» і Майдан
Евгений Стелькин

Якщо під час «нормандської зустрічі» Зеленський не піде на капітуляцію, то Майдану в Україні не буде. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новини України — From-UA розповів ветеран АТО, волонтер Мирослав Гай.

На думку нашого співрозмовника, недавній заклик партій «Європейська солідарність», «Голос» і «Батьківщина» вийти на Майдан Незалежності в Києві 8 грудня навряд чи виллється у наступну революцію.

«Я не бачу зараз революційної обстановки в Україні, але все може дуже швидко змінитися, якщо будуть перейдені «червоні лінії», про які вже неодноразово казало громадянське суспільство, а тепер і парламентська опозиція», - зазначає ветеран АТО.

За словами Мирослава Гая, якщо під час «нормандської зустрічі» не буде підписано угод, які шкодитимуть інтересам України, то Майдану не буде.

«І навпаки, якщо будуть ознаки повної і тотальної капітуляції, то акції можуть стати достроковими вже 9 числа», - додає наш співрозмовник.

Источник

Корпоратив на работе: что надеть? Утепляем дом Купить новостройку или вторичку? Особенности пластиковых окон для делового офиса Как быстро увеличить депозит

Лента новостей