05.08.2020 17:45

Вже скоро: Надія Савченко передрікає Порошенкові «небо в клітинку»

Вже скоро: Надія Савченко передрікає Порошенкові «небо в клітинку»
Евгений Стелькин

Надія Савченко впевнена, що Порошенко обов’язково буде сидіти, питання лише коли. Таку думку висловила Герой України в ексклюзивному інтерв’ю виданню Новини України – From-UA.

Співрозмовниця видання зауважує, що у нас зараз спостерігаються в Україні два реванші Порошенка та Януковича.

За словами політика, після втечі Януковича у 2014 році Порошенко займався декомунізацією, боровся з російською пропагандою, але нікого зі «злочинної влади» так і не посадив. І саме Порошенко своїми діями дав підґрунтя для реваншу команді Януковича.

Тепер, підкреслює Надія Савченко, вже у Зеленського складається подвійна картина: у нього є реванш і команди Януковича, і команди Порошенка. Дві групи, які були при владі, знов хочуть дорватися до влади. Зрозуміло, що вони готові віддати за це дуже багато в плані своїх грошей і наших людських життів. Вони готові і далі зіштовхувати людей. А у нас, на жаль, немає державної пропаганди, в хорошому розумінні цього слова, яка могла би гасити ці агресивні спалахи, які відбуваються в Україні. І жаль, навіть немає тих служб, які б могли розуміти і аналізувати, що відбувається.

Якщо говорити виключно про Порошенка, підкреслює співрозмовниця видання, кожен президент в кінці каденції повинен звітувати перед своїм народом. Також, на думку політика, екс-президентам треба заборонити виїзд за межі країни, поки не буде проведений аудит їхньої діяльності.

Надія Савченко вважає, що Порошенка, звичайно, є за що судити. Він був держслужбовцем практично все своє життя. Весь бізнес, який він нажив, це було виключно на нечесних діях, він обдирав український народ і обдирав бюджет. Це всім зрозуміло, але чомусь довести цього не можуть.

За словами співрозмовниці видання, усі чомусь зовсім забули про панамські офшори, про виведення капіталу з України, яким займався Порошенко та його оточення. Забули про Свинарчуків, про крадіжку у військовій промисловості, на Укроборонпромі, Мальдіви в тому числі. Плівки Деркача - це тільки підтвердження того, що він дійсно скоював злочини. Це підтвердження того, що він віддавав країну під зовнішнє управління. Ми бачили, як він чудово торгує з країною-агресором, скільки би він там не кричав і не розповідав. Ми бачили, що він, в принципі, дуже лицемірна людина, підкреслила Надія Савченко.

Герой України впевнена, що Порошенко обов'язково буде сидіти і буде відповідати перед українським народом за всі його злочини. Питання тільки у тому, коли і при якій владі, але повірте, якщо вже хоч один раз українці домоглися того, що вони скинули царя, якщо Янукович втік і його все-таки заочно засудили, то далі доля українців саджати кожного свого президента.

Источник

Стулья для кухни "Умный" ремешок для часов Выращивание цветной капусты Проблема гаджетомании у детей Транспортировка грузов на фурах

Лента новостей