Як досягнути багаторазового оргазму за кілька секунд

Евгений Стелькин

Множинний оргазм довжиною в хвилину - це цілком реально. Більш того, цього можна легко досягти за десять секунд. До такого висновку прийшла американка Джоан Дрісдейл.

Все почалося з того, що Джоан, самотня 49-річна дама прибирала свою квартиру. В ході збирання в насадку пилососа потрапив шматочок гуми. Жінка спробувала його витягти, але відчула легку стимуляцію пальців. У цей момент їй в голову і прийшла ідея про використання пилососа в інших цілях.

На той момент немолода американка вже 15 років не займалася сексом. Так що нічого дивного в тому, що вже через кілька годин вона особисто відчувала «вдосконалений» пилосос на своєму кліторі. На його основі був створений спеціальний вихровий вібратор - спеціальна секс-іграшка, що підключається до пилососа. Саме вона призводить жінок до множинного і тривалого оргазму всього за кілька секунд.

Вихровий вібратор концентрує потік повітря з труби пилососа. Це формує швидку, але досить ніжну вібрацію, в результаті чого для досягнення оргазму навіть не треба торкатися до тіла.

Нове секс-пристосування вже надійшло в продаж у Великобританії. Ціна вихрового вібратора складає 35 фунтів стерлінгів.

Источник

Лепнина из гипса "Умный" ремешок для часов Спортивные комплексы для развития детей Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Прогулки на водном транспорте

Лента новостей