06.04.2020 11:45

Балабан: У влади не вистачає мізків замовити маски у вітчизняних виробників

Балабан: У влади не вистачає мізків замовити маски у вітчизняних виробників
Евгений Стелькин

Кандидат політичних наук Ростислав Балабан вважає, що замість ефективних дій у боротьбі з коронавірусом, влада займається зароблянням грошей на безпорадності українців.

Про це він розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Говорячи про нові норми поведінки під час карантину, кандидат політичних наук зауважив, що влада втручається в регулювання проблеми адміністративним шляхом замість того, щоб стати ефективним регулятором.

«Саме не зараз, а позавчора влада могла забезпечити замовлення у державних виробників, у національних, у приватних виробників дезінфікуючих засобів, наприклад, щоб на кожну людину це було. Держава могла в усіх областях України у місцевих виробників замовити маски, щоб цього питання взагалі не було. От за відсутністю таких дій держава залучається виключно до адміністративних заходів, тобто папірець — поліція», - пояснює Балабан.

Політичний експерт також наголошує, що держава вже повинна активно реагувати на проблеми, які виникли у фінансовій сфері через карантин.

«Мами і папи, які втратили заробіток, у них питання, за що годувати дітей — держава має в це втручатися, і це теж була б допомога для лікування, тому що від психологічних стресів хвороба стає тільки сильнішою. Це перше. Друге. Наш народ, якщо не будуть виставлені поліцейські пости біля парків, все одно буде виходити, прогулюватись і т.д. Але ми маємо розуміти, що якщо поліція буде десь в парках, то в інших місцях буде збільшуватися злочинність. Тому адміністративні заходи, безумовно, потрібні, але це має бути 1% від інших ефективних рішень», - зазначає кандидат політичних наук.

Підсумовуючи він наголосив, що державі не можна обмежуватися лише цими заходами, а варто тверезо оцінити ситуацію і почати приймати адекватні тому що відбувається дії.

«Наприклад уряд Британії, коли немає цих апаратів штучного дихання, то вони замовили у приватного бізнесу терміново розробити нове покоління і випустити, і бізнес працює ніч і день, і 100 тисяч вироблено і передано. А у нас виходить так, що ломбардам зелене світло, а замовити маски у вітчизняних виробників не вистачає мізків. Ми краще будемо ганяти літак в Китай, хоча сусідня Білорусь готова продавати ці маски, тому що на це можна більше палива списати», - резюмував Балабан.

Источник

Что такое профнастил? Лето – 2015. Модные женские часы Корпоратив на работе: что надеть? Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Стулья для кухни

Лента новостей