14.02.2020 12:45

Довгоочікуваний Музей кіно в Лос-Анджелесі відкриється вже цього року

Довгоочікуваний Музей кіно в Лос-Анджелесі відкриється вже цього року
Евгений Стелькин

Про це розповіло "Новоє Врємя".

Про відкриття Музею кіно в Лос-Анджелесі оголосив під час церемонії Оскар актор Том Хенкс, який є опікуном майбутнього музею. «У Місті ангелів багато культури, - сказав Хенкс, - але ніколи не було музею, присвяченого мистецтву і науці про кіно».

Також, повідомляє THR, Хенкс пожартував, що перед церемонією Оскара він укладав гіпсокартон на будівельному майданчику музею, а Бред Пітт «працював на даху без сорочки» (натяк на роль Пітта в Одного разу в Голлівуді).

«Ми не можемо дочекатися, щоб показати всьому світу музей Академії. Коли наші двері відкриються 14 грудня, захоплююча комбінація виставок, показів, громадських і освітніх програм надасть неперевершений досвід для любителів кіно з усього світу», - заявив директор Музею кіно Білл Крамер.

На будівництво музею на розі бульвару Вілшир і проспекту Ферфакс вдалося зібрати 368 млн доларів внесків і пожертвувань. Музей кіно розташується у відомій будівлі, спроектованій італійським архітектором Ренцо Піано, доповненій різними функціональними будовами.

У музеї буде Кінотеатр Девіда Геффена на 1000 місць з італійськими стільцями ручної роботи, скляний міст Барбри Стрейзанд, який з'єднає бетонний будинок 1939 року з сферичним скляним куполом з приголомшливим видом на Голлівудські пагорби.

Одна з перших виставок буде присвячена світу анімаційних фільмів студії Хаяо Міядзакі Ghibli.

Музей Академії був анонсований в 2012 році і мав відкритися ще в 2017 році. Спочатку його створення оцінювали в 250 млн доларів, але через затримку проект подорожчав до 388 млн доларів.

Источник

"Умный" ремешок для часов Инструменты для малярных работ Спортивные комплексы для развития детей Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Стулья для кухни

Лента новостей