14.02.2020 12:45

Довгоочікуваний Музей кіно в Лос-Анджелесі відкриється вже цього року

Довгоочікуваний Музей кіно в Лос-Анджелесі відкриється вже цього року
Евгений Стелькин

Про це розповіло "Новоє Врємя".

Про відкриття Музею кіно в Лос-Анджелесі оголосив під час церемонії Оскар актор Том Хенкс, який є опікуном майбутнього музею. «У Місті ангелів багато культури, - сказав Хенкс, - але ніколи не було музею, присвяченого мистецтву і науці про кіно».

Також, повідомляє THR, Хенкс пожартував, що перед церемонією Оскара він укладав гіпсокартон на будівельному майданчику музею, а Бред Пітт «працював на даху без сорочки» (натяк на роль Пітта в Одного разу в Голлівуді).

«Ми не можемо дочекатися, щоб показати всьому світу музей Академії. Коли наші двері відкриються 14 грудня, захоплююча комбінація виставок, показів, громадських і освітніх програм надасть неперевершений досвід для любителів кіно з усього світу», - заявив директор Музею кіно Білл Крамер.

На будівництво музею на розі бульвару Вілшир і проспекту Ферфакс вдалося зібрати 368 млн доларів внесків і пожертвувань. Музей кіно розташується у відомій будівлі, спроектованій італійським архітектором Ренцо Піано, доповненій різними функціональними будовами.

У музеї буде Кінотеатр Девіда Геффена на 1000 місць з італійськими стільцями ручної роботи, скляний міст Барбри Стрейзанд, який з'єднає бетонний будинок 1939 року з сферичним скляним куполом з приголомшливим видом на Голлівудські пагорби.

Одна з перших виставок буде присвячена світу анімаційних фільмів студії Хаяо Міядзакі Ghibli.

Музей Академії був анонсований в 2012 році і мав відкритися ще в 2017 році. Спочатку його створення оцінювали в 250 млн доларів, але через затримку проект подорожчав до 388 млн доларів.

Источник

Лепнина из гипса Диета для страдающих от диабета "Умный" ремешок для часов Экономим на отоплении Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации

Лента новостей